Samozrejme 53 príspevkový ruský trollík
Samozrejme 53 príspevkový ruský trollík
Ako si dovoľuje ruské ministerstvo obrny šíriť ukrajinskú propagandu?
Miestni trollovia, predsa jasne povedali, že žiadna protiofenzíva neexistuje a keď áno, tak ju rusi odrazili.
Neboj sa, veď všetky zničíte hneď ako prekročia hranice
Ruský trollík. Kto je v tejto vojne agresorom? Kto "zaberá" cudzie územie?
Rusi ustupujú, akurát miestni trollovia ešte stále veria svojim sebaklamom
Takže budú zabíjať ešte viac civilov ako doteraz?
Trollík zase klameš
Je to strašné že takto šitia hoaxy a ukrajinskú propagandu
Trollík nejak ti vypadlo že agresorom je v tomto prípade Rusko
Dezoláti menia účet každý mesiac, aby sa im nedali dokázať ich klamstvá....
Určite. Možno by nejaký miestny ruský troll mohol vyčísliť počty techniky pred ruskou agresiou a súčasne počty.
To by určite hodne vysvetlilo ohľadom demilitarizácie
Ako môžu Ukrajinci niečo ostreľovať, keď už dávno všetci dezertovali a všetky dodané zbrane im rusi zničili skôr ako ich stihli použiť?
Prečo by rusi vyhlásili evakuáciu, keď ukrajinská proti ofenzíva je podľa miestnej ruskej úderky iba hoax?
Ay mozes tvrdiť čo chces, lebo od začiatku pandémie máš už aspoň 10. účet.
Ani sa ti nedivím že sa k tým bludom nepriznávaš.
Klud trollík. Všetci zaočkovaní predsa už dávno zomreli na oslabenú imunitu. A čo prežilo je neplodné.
...zaujímavé že na "prerazené nosné prekážky" si už nikto ani nespomenie a pritom ste to tu pred prvým testovaním trollili o 106.
Vieme vieme. Aj zelenski dávno utiekol z Ukrajiny, však trollík
Ruská poproganda spolu s ruskymi vrahmi dostávajú na frak
Odporúčame