Akých spojencov?
Tak teraz mi to je jasné... Poľovník... No s pánom bohom.
Na ktorom poschodí bol schovaný tentokrát?
Táto tvoja veta vypovedá o tvojej inteligencii viac ako by si chcel ;)
Či to nebude tým, že boli ulice plné ozbrojených ruských vojakov...
To nemá zmysel. Ty si troll. Tvrdit že Rusi neobsadili krym vojensky môže iba ruský troll
Tak koľko teda? Veď prečo s tým máte taký problém? Napíšte číslo. Je to jednoduché
Takže tam Rusi neposlali žiadne jednoty iba za účelom obsadenia krymu?
Takže tam pred referdom neprišli žiadni "na viac"? Neopustili kasárne a neobsadili všetky verejné miesta?
Referendum sa konalo po tom, ako tam Rusko nasunuli armádu.
Samozrejme. Na aktívnom letisku, skladujú výbušniny vedľa letuschopnych lietadiel, lebo v tom majú bordel. To je veľmi pravdepodobné.
Mimochodom, kto obsadil krym ak nie vojaci? Načo takto okato klameš?
Teraz si trafil klinec po hlavičke. Ak by sa jednalo o jeden veľký výbuch, prípadne niekoľko výbuchov na jednom mieste, bolo by ponicene všetko okolo. Z fotky je však jasné že sú zničené pomerne malé konkrétne oblasti. Ďakujem že si potvrdil že Rusi klamú.
Koľko štátov sveta oficiálne uznalo že krym je ruský?
Kľúčové bude zvládnuť všetky zimy bez ruského plynu.
Máš to pomotané v hlave. Sústreď sa trochu, aby si zistil k čomu sa vyjadrujes
Zaujímavý výbuch skladu s muníciou... Celé letisko na šrot. Aj zarytý ruský troll musí uznať že to nemohol spôsobiť výbuch na jednom mieste ...
Ty ruský troll. Takže oficiálna armáda štátu braniaca svoje územie sú teraz pre vás teroristi?
Všetci dobre vieme že sú na vine fajčiaci námorníci.
Odporúčame