:D Ty si fakt troll s krátkou pamäťou.
:D Ty si fakt troll s krátkou pamäťou.
Čím to bude, že "vedci z celého sveta" radšej idú do USA, ako do Ruska?
Poslať ich všetkých domov, nech ich rusi pozabíjajú raketami? Ty si fakt úbohý troll
Ty si fakt troll. Najskôr píšeš, že ich vyzval, potom že im rozkazuje. Tak ako?
Účet založený 27.4. 2022 na obhajobu ruského vraždenia = ruský trollík
Najsmiešnejší sú rosofilovia, ktorí vôbec nerozmýšľajú.
Okupanti sa už pracú kade ľahšie. Začína to civilmi, vojaci budú nasledovať.
účet založený 5.6. 2022, iba na podporu ruskej vojny. Troll
Človek by z tvojho príspevku povedal, že na Ukrajinu útočí Ukrajina. Trollík.
Pedro, voľakedy to bolo jednoduché ťa dať do ignore.. menil si iba čísla pri svojom mene, teraz aby človek rozmýšľal, či náhodou ten nový účet neparí niekomu normálnemu...
Normálni diskutujúci obviňujú z vojny na Ukrajine Bidena? Normálni diskutujúci tvrdia že za zastavenie ropy môžu Ukrajinci, bez jediného dôkazu? Normálni diskutujúci že míny používa iba Ukrajina? Normálni diskutujúci píše že rusko sa snaží v prípade Ukrajiny o diplomaciu? Normálni diskutujúci píše, že zrušenie ruskej militantnej skupiny operujúcej na Slovensku je politické rozhodnutie?
Ako hovorím...krátka pamäť
Ak ti príde zostrelenie lietadla smiešne, tak sa pobav.
Mimochodom, si dôkazom toho čo píšem hore, trollík.
Problém je, že ak by Ukrajinci útočili na ruskom území, stratili by medzinárodnú podporu.
Rusi asi už zabudli, ako to dopadlo, keď podobne provokovali Turkov
Trollík na Ukrajine vyvolalo vojnu Rusko - svojim útokom.
Samé lepšie:D
Presne tak sa to inak stalo. Rusko adoptovalo krym. Len trochu zabudlo že krym už rodiča má.
Pekne si si naondil do úst
Odporúčame