Pán poslanec je trochu mimoň.
Sulík tvrdí: „Aj keď od zajtra nepritečie ani meter kubický plynu z Ruska, pokiaľ budú dodržané iné zmluvy, sme vybavení až do konca vykurovacej sezóny budúceho roku," doplnil s tým, že sa to týka tak priemyselných podnikov ako aj domácností.
Pán poslanec tvrdí že Sulík nehovorí pravdu, lebo: pozornil na údaje plynárenského portálu AGSI, podľa ktorých je ročná spotreba zemného plynu na Slovensku na úrovni približne 57 terawatthodín (TWh), pričom zásoby v podzemných zásobníkoch máme vo výške asi 23 TWh"
Jeho tvrdenie však neopiera Sulíkove vyhlásenie.


