Ako to taký šéf okresnej správy môže vedieť?
Skús trochu rozmýšlať
Ako to taký šéf okresnej správy môže vedieť?
Skús trochu rozmýšlať
Ako vždy klameš
Všetci čo dole vulgárne nadávajú a urážajú sú zároveň podporovateľmi Ruska. Toho Ruska kde sa za kritiku zabíjania dáva niekoľko rokov basy. Ruské zákony na vás ruskí trollovia.
Takže si si to vymyslel.
(Máš to napísané v ich vyjadrení)
Rusi provokujú, svojim vraždením na Ukrajine.
Populizmus zase raz narazil na realitu.
A ja že ešte pred tým. Ficovými nadávkami. A Slotovými nadávkami. a Mečiarovými nadávkami...
Ďalší dôsledok krvavej ruskej agresie.
378 príspevkov, prakticky všetky obhajujú zabíjanie na Ukrajine, účet založený pred 2 mesiacmi.
Si ruský troll. Koľko tu máš podobných účtov? Koľko z nich ti už zablokovali?
378 príspevkov, prakticky všetky obhajujú zabíjanie na Ukrajine, účet založený pred 2 mesiacmi.
Si ruský troll. Koľko tu máš podobných účtov? Koľko z nich ti už zablokovali?
Šíriš klamstvá ty troll. Aké biolabáky?
Zabudol si na bojové holuby.
13000 mŕtvych na Donbase bolo v dôsledku toho, že tam rzsáci poslali nezonačených vojakov.Od 2014 zam zabíjajú zelení mužíci na dovolenke. 13 000 je počet mŕtvych na oboch stranách a je len a len dôsledkom ruskej agresie.
Ako tá vojna môže Ameriku niečo stáť, keď ruskí trollovia nám celý čas tvrdia že Amerika na tom zarába.
Zároveň je to jednoduché vysvetlenie prečo, má v Rusku vraždenie na Ukrajine takú veľkú podporu. Buď to podporíš, alebo ideš do basy.
7 rokov za kritiku vraždenia. A Blaha skoro zosalel keď mu za neustále klamstvá zrušili účet na FB :D
Tebe bude stačiť odsypat trochu pilin z hlavy
Ako len povieš troll
Tak zrazu ti je fašistov ľúto? Zorientujú sa ;)
Odporúčame