400 000 ľudí pod zemou :D
To už dnes neprekonáš
400 000 ľudí pod zemou :D
To už dnes neprekonáš
No koľko ich mám?
Ty si tak jednoduchý že si ani nevieš overiť existenciu účtu "jhpi"?
Človek až žasne, čomu je niekto schopný veriť...
Ale je. V skutočnosti ich je pár a každý má niekoľko účtov. Reálny výsledok je že sa tu objavujú vo vlnách. Keď sa takýto multitroll dostane k pc, hneď zahlti celú diskusiu. Redakcia s tým ale nič nerobí.
345 mŕtvych deti vďaka ruským vrahom v Ukrajine. A miestni ruskí trollovia sa tešia z každej mŕtvoly. Hnus.
Kedy Ukrajinu navštívi Putin? Určite ho tam všetci budú vítať, keď ich tak dobre oslobodzuje a denacifikuje.
Prečo práve vo švédsku? Volvo nepatrí číňanom?
A v ktorej firme to tak funguje? Zase klameš
Rusi sú jednoducho nindžovia. Už včera zničili čo príde na Ukrajinu zajtra
Takže Ukrajina nestriela na Rusko, ktoré proti nej vedie vojnu, ale na Bielorusko. Ten Lukašenko je fakt IQ tykve.
Rusi budú mať čím páliť do civilistov?
Áno ty troll. Prišla na luxuxonm aute, na ktoré ty nikdy nezarobíš a tankuje zadarmo
A na základe toho majú rusi právo zabíjať civilistov na ukrajine?
Máš pekne pokrivené hodnoty.
Akože nie. Tvrdí to Putin.„Nikto z nás nestrieľa len tak, náhodne. Bežne sa to robí na základe údajov tajných služieb o cieľoch a s vysokopresnými zbraňami,“ povedal ďalej Putin.
Chceš povedať, že klame?
Trápne, týmto obhajovať ruské besnenie
Ešte si zabudol na rozprávku, ako na čerpacích staniciach tankujú za darmo. Ty luxusné auto.
To je zaujímavé, že kým rusi nemali vojakov na ukrajine, obytné domy tam denne nevybuchovali po zásahu rakiet...jeden by si ozaj myslel že v tom bude nejaký súvis...
Odpáliť takéto niečo na civilistov je svinstvo. Rovnaké svinstvo je to schvaľovať.
Odporúčame