Kedy budú premietať tisíce mŕtvych v dôsledku ruského besnenia a tisíce domov zrovanych so zemou, ktoré zasiahli ruské "presné" rakety?
Kedy budú premietať tisíce mŕtvych v dôsledku ruského besnenia a tisíce domov zrovanych so zemou, ktoré zasiahli ruské "presné" rakety?
Moskva chápe že v prípade konfliktu s USA nemá najmenšiu šancu. Preto sa stále vyhráža jadrovými zbraňami.
A čo tak si prečítať článok ku ktorému sa vyjadrujes?
Ty acohentysta.
Uf. Ešte že nie je vojnový štváč Rusko, ktoré už tri mesiace zabíja Ukrajincov.
No určite nie zo spolku ľudí, ktorí nie sú schopní sa vyjadriť bez nadávky. To nechávam tebe a podobným ;)
A stretla sa s virtuálnym dvojníkom zelenskeho.
To je stále obsahovo hodnotnejšie ako to čo zo seba dostal Morozov
Jo. Už to stihli...
Správne. Nech sa ruská armáda vráti na svoje územie.
Tento týždeň prišlo tradičné vyhrážanie sa jadrovými zbraňami nejak skoro.
No keď v dume iné nemajú....
Ulavilo sa ti? Tu nie si doma pri nedeľnom obede. Správaj sa slušne.
A len tak zo dňa na deň je všetko pripravené na zvýšenie kapacity o európsku spotrebu. :D
Samozrejme, ako inak.
Ale veď už napíš kde, ty troll.
Kde berieš tie informácie.
Kremloboti kvičia. To je dobre.
Ako budú Rusi vyvážať ropu do Ázie? Ako ju Ázia dopraví do Európy?
Odporúčame