A čo? Mali tam nechať tých neschopných tajomníkov čo tam zostali po Igiotovi?
A čo? Mali tam nechať tých neschopných tajomníkov čo tam zostali po Igiotovi?
Choď sa prihlásiť ako expert na danú problematiku, možno ťa angažujú do výskumného tímu
Nechcela tam Huliaka, poriadky bude robiť Taraba. Keď si prečítam čo Taraba hovorí je to v podstate to isté čo hovoril Huliak.
Pacho, hybský zbojník ide do dôchodku.
"Na konééé!"
"Pacho, nemáme."
"No tak utekajme."
POznáš to:
"Ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva."
"Aký požičaj, taký vráť."
"A najskor to bude potom čo spadne aj režim putina čo bude asi za 1,5 roka."
K tomuto sa hodí citácia z filmu: "Dávam bolševikovi rok, maximálne dva"
Nech si pán Daniš láskavo prečíta Ústavu SR. Slovensko je demokratická krajina. Žiadna "liberálna demokracia" sa v ústave nespomína. Len slovo demokratický je tam spomenuté 14x.
Môže meniť názov aj každý týždeň. Stále je to LAJNO
Nabudúce až niekto zomrie vyhlásime že to bolo kvôli hlúpym komentárom pietra77?
prečo si ešte tu?
to je ten únik mozgov zo Slovenska alebo útek dutých hláv?
skôr Igiot Magorovič z LAJNA
To mu nepomôže, aj tak ostane to oné: LAJNO
Ja som sa nevyhrážal odchodom do Ruska ak vyhrajú degeneráti pionierskej Skupiny pod vedením náčelníka Šimečko.
Odišla najzbytočnejšia vláda v dejinách. Lajos Ódor prekonal v pasivite aj kabinet Jozefa Moravčíka, a to už je čo povedať. Pani prezidentka vybrala rovnako nepoužiteľných ľudí ako je ona sama. Takže zbohom, neďakujeme, odíďte na smetisko dejín. Prešľapovania na jednom mieste už naozaj stačilo.
ak si nepomôžeš sám, tak ani pán Boh ti nepomôže
vy ste ohlasovali balenie kufrov ak Fico vyhrá
Odporúčame