"Povráva sa..." - to je niečo na úrovni JPP (jedna pani povedala)
"Povráva sa..." - to je niečo na úrovni JPP (jedna pani povedala)
Urážať ľudí, spojiť očkovanie zo zemetrasením, zapliesť do toho obľúbenú mantru o "nevzdelaných proletárskych, rurálnych a geriatrických "elitách"" dokáže fakt len vzdelanec dvoch vysokých škôl herzog.
Mýliš sa. V parlamente nie je pán Matovič, ale magor Igiot Magorovič. Predčasné voľby už boli a vymietli tých primitívov čo ju tvorili.
ak sa nemýlim, tak to bola reakcia na udereného udernika
zaslúži si iba ak kopanec do zadku
Raz LAJNO, navždy LAJNO.
kolektívy chovancov psychiatrických ústavov?
"Ale už tu nebude hrať hlavnú úlohu blázon, ktorý riadi a ovláda ďalších nekompetentných truľov."
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Objektívne povedané bola to jedna banda vedená neschopným idiotom.
Ak Igiotove LAJNO kričí je to dobré.
Si asi nezaregistroval že už je nová vláda.
Vždy príde niekto kto nevie že sa to nedá a urobí to.
Neviem kde si sa vešal ty, ja som pri žiadnej bráne nebol. Prezidentku je možné len chváliť? Ja sa nepýtam na demokraciu ale na demokratickosť vlád Igiota Magoroviča.
Nestojíš mi za to aby som tie tvoje duševné výgrcky vymazával.
chránené zvieratá patria do zoo
Myslím, že autor nepochopil rozdiel medzi vojenskou pomocou a komerčným predajom vojenského materiálu.
Dobre už bolo.
Odporúčame