predpokladám že myslíš autobusy smer Vojana, prezidentský palác
predpokladám že myslíš autobusy smer Vojana, prezidentský palác
Tak to sa od mojich študentských čias veľa zmenilo.
nebude to tým že sa vtedy Západ dokázal vzchopiť? Teraz o tom pochybujem.
už si počul o Vojane z Pezinka ktorá si postavila hlavu?
Neviem či mám Repovi zagratulovať že to už konečne pochopil. Keď to už minimálne od 2015 hovorili ľudia tak im progresívna liberálna menšina nadávala do nenávistných zápecníkov, obviňovala z islamofóbie, nechápajúcich úžasný model multikulti spoločnosti. Budovanie paralelných spoločností a vylúčených lokalít kde zasahujú hasiči a záchranka len pod dohľadom polície sa nesmelo ani spomenúť. Máme jediné šťastie že títo obohacovači u nás zatiaľ žiť nechcú.
Prednášky na VŠ sú verejné. Kedy a kde môžem prísť?
podľa tvojej vlajky by si o tom sexe do rôznych telesných otvorov mohol prednášať na VŠ
v mene progresívnej hlasno revúcej menšiny
Malo by mi to vadiť? V práci mi to nevadí, manželke je to jedno, no a deti môžem vydediť.
Bobtnanie štátneho aparátu na Slovensku je jav ktorý je nevyhnutný rovnako štyri ročné obdobia.
Máš pravdu. Prežil som Mečiara, Dzurindu, Fica, Igiota. Prežiť znovu Fica po debilovi z Trnavy nebude žiaden problém.
Prečo by malo byť nejaké referendum o vystúpení z NATO? Bez referenda sme vstúpili, bez referenda môžeme vystúpiť.
Po tom čo sme zažili s ministrami "najlepšej Igiotovej vlády" je každý kandidát na ministra len krokom k lepšiemu.
Ja viem, keď slušnoľudia šaleli v davovej psychóze na námestiach to bolo iné - lepšie.
prehovoril dúhový kráľ pietro77
aspoň to, ty si videl les len z rýchlika
4?
Nie je to málo? Treba si dávať ambicióznejšie ciele.
Nie každá brzda je záchranná.
Vojana z paláca sa zaťala.
A nie, a nie. A just nie.
ako sedlák si prejavil len ty
Odporúčame