Neber na mňa ohľad. Choď kam ťa srdce ťahá. Ja to tu už nejako bez vás dožijem.
Neber na mňa ohľad. Choď kam ťa srdce ťahá. Ja to tu už nejako bez vás dožijem.
Degresívci, nahodiť smútočný úsmev a baliť kufre ako ste sľubovali.
Bola to tlačovka politickej strany nie vlády. Na svoju akciu si môžu pozvať/nepozvať koho chcú.
možno boli, možno neboli, ale boli určite totálne neschopní
Všetko čo príde po Igiotových ministroch bude lepšie.
mladá progresívna generácia, bez mobilu sú neschopní
Revúca degresívna menšina si zajtra tiež môže obliecť smútočné šaty.
Repa je ako aprílové počasie. Za včerajší komentár som ho chcel pochváliť, ten dnešný to je ten starý Repa ako poznáme.
Vojana sa nám zaťala a urobí všetko pre to aby znepríjemnila novej vládnej koalícii život. Degresívna menšina stále nechce pochopiť že prehrala voľby a vládu vytvárajú tí druhí.
Skús si ešte spomenúť kto platil školy tebe
"..jeho snaha stať sa predsedom vlády zatiaľ stroskotala na kontroverznom Rudolfovi Huliakovi..."
Nie, jeho snaha stroskotala na dočasnej obyvateľke prezidentského paláca
Nie je jediný, ale posledný čo sa pridal.
"Kto túto Sulíkovu sektu ešte volil?"
Poobzeraj sa tu na blogu. Je tu istý bloger vystupujúci pod nickom janizol. Tie je ho blogy je znôška chválospevov na SaS-ku a žiaľospevov na vznikajúcu vládnu koalíciu. To je prototyp pravého voliča SaS-ky.
Ťahal to s Igiotom tri roky, tohto znaku zla sa už nikdy nezbaví.
aj jedno je veľa
A nie je to jedno či ich už maká na barikádach 700.000, milión, alebo 70.000?
Tie barikády a ohne sú realitou. Rovnako ako je realitou vojna gangov v Švédsku a bombové útoky.
Veď práve, autor píše "skôr-neskôr". Takže niektorým (možno tým ktorí prišli skôr) to už došlo a ďalším (čo prišli neskôr) to ešte nedošlo. Tí skorší už makajú na tých barikádach a tí neskorší ešte užívajú dávky.
Tak ma pozvi, rád sa zúčastním.
a ako pri zdravom rozume predpokladáš že to tí migranti vytrhnú? vidíš tam nejakú chuť sa prispôsobiť a pracovať?
však tam prišli po dávky a nie makať na budovaní barikád
Odporúčame