A kto rozhodol že sú to zločinci ?
sudca pietro77?
A kto rozhodol že sú to zločinci ?
sudca pietro77?
" Okrem toho sú domáci zbrojári schopní vyrábať aj celý rad ťažkých a ľahkých zbraní. Napríklad kolesové a pásové obrnené vozidlá, delostrelectvo a ručné zbrane. "
A preto nakupujeme obrnené kolesové vozidla z USA.
Existuje deľba práce. Prokurátor žaluje, advokát obhajuje a sudca súdi.
lovil barany
A to tu ešte 20.07. Daniš strašil účasťou VOX vo vláde:
1. Šarža, jednoducho povedané : si dement. Nikto nikomu nezakazuje sa vyjadrovať k čomukoľvek - je sloboda slova a prejavu (dúfam že aj po prejave).
2. neviem koho si myslel tým komunistickým mudrlantom za smeru. Ak mňa, tak sa mýliš (alebo si hlupák) Nikdy v živote som komunistickej strane ani Smeru ani ľuďom čo kandidovali s ich podporou hlas nedal.
3. Tí dvaja novinári "netvorili" politiku ale robili si svoju prácu. A robili si ju dobre.
Milý dement šarža. K politike sa môže vyjadrovať každý, ale ak chceš ju tvoriť tak padaj cez voľby osloviť voliča a ak ti dá dôveru tak potom môžeš.
Politické neziskovky sú mor ktorý popiera demokraciu.
Žartuješ?
Slobodu slova tu likvidovali strany čo boli pri moci od 2020.
A áno. S politickými mimovládkami treba urobiť poriadok. Ak sa chcú venovať politike nech si vytvoria politickú stranu/hnutie a zúčastnia sa volieb a uchádzajú sa o dôveru voličov.
Ukrajina přes Černé moře díky dohodě o obilí vyvezla dosud od počátku platnosti cca 33 000 000 tun různých zrnin.
Z toho do nejbohatších zemí světa, rozuměj západní Evropy směřovalo skoro 15 mio tun = 43,6% z celku!!!!
Do zemí s vyšším než průměrným příjmem pak necelých 13 mio tun = skoro 36,7% z celku
Do chudších zemí s menším než průměrným příjmem 5,6 mio tun = 17,1 % z celku
A pro nejchudší země, ty kde opravdu HROZÍ HLADOMOR? Tak na ty zbylo „fantastických“ 822 094 tun!!! Ani celý milion tun!!!!! Bavíme se o Afghanistanu, Somálsku, Etiopii, Sudanu, Jemenu, aby bylo jasno! A na tyhle na pokraji smrti hladem zbylo z ukrajinského exportu
úžasných 2,6%!!!!!!!!!
Vozidlá sú už dávno skonštruované a dokonca pred rokmi aj testované armádou SR.
Veď neklamal. V aute ju mal.
Ukrajina přes Černé moře díky dohodě o obilí vyvezla dosud od počátku platnosti cca 33 000 000 tun různých zrnin.
Z toho do nejbohatších zemí světa, rozuměj západní Evropy směřovalo skoro 15 mio tun = 43,6% z celku!!!!
Do zemí s vyšším než průměrným příjmem pak necelých 13 mio tun = skoro 36,7% z celku
Do chudších zemí s menším než průměrným příjmem 5,6 mio tun = 17,1 % z celku
A pro nejchudší země, ty kde opravdu HROZÍ HLADOMOR? Tak na ty zbylo „fantastických“ 822 094 tun!!! Ani celý milion tun!!!!! Bavíme se o Afghanistanu, Somálsku, Etiopii, Sudanu, Jemenu, aby bylo jasno! A na tyhle na pokraji smrti hladem zbylo z ukrajinského exportu
úžasných 2,6%!!!!!!!!!
"Pre väčšinu latinskoamerických vlád je Ukrajina „problémom niekoho iného“."
Rovnako pre EU je vojna v Jemene či boje v Sudáne "problémom niekoho iného". Každý by si mal najprv urobiť poriadok na svojom dvore až potom kritizovať susedov.
Máš pravdu medvede nie sú problém, problémom sú útoky medveďa na človeka nielen v v jeho prirodzenom prostredí v lese, ale aj v prirodzenom prostredí človeka - v obciach.
Kedy chceš začať riešiť tento problém? Až sa budú medvede špacírovať po námestí v Bratislave?
1. Podmienky som splnil keď mi vydali vodičské oprávnenie, prípadne keď som z vozidlom absolvoval STK+EK.
2. Tupelo duté si sám. Ty si prototyp toho sedliaka z Pacha: "Len bite, bite pán veľkomožný." A ešte sa aj poďakuješ.
3. Ak spravím priestupok a zastavia a som si vedomí tohto priestupku nemám problém prijať trest-pokutu. Ale ak ma zastavia len tak z plezíru že pán vodič kontrola, predložte doklady, a ešte mi ukážte lekárničku, a kde máte trojuholník, a máte rezervu nafúkanú tak to už je cez čiaru.
4.Čo ťa teší/neteší na zubárke alebo doktorovi je vaša záležitosť mňa do toho nič.
Áno, je problém v tom že ma policajti bezdôvodne buzerujú. Ty si asi masochista keď sa ti to páči.
Opatrne s heslami o večnosti. Aj Hitlerova tisícročná ríša mala oproti jeho predpokladom veľmi krátku životnosť. A pripomeniem ti ešte jedno:
So Sovietskym zväzom na večné časy!
Tieto veci ti kontrolujú každé dva roky na STK
Odporúčame