Je úplne jedno či sa ako očkovacia látka použije Sputnik, Fajzer, čínsky zázrak, alebo hocičo iné.
Ide o rozdiel medzi dobrovoľným a povinným očkovaním a na dôvažok experimentálnym prípravkom.
Je úplne jedno či sa ako očkovacia látka použije Sputnik, Fajzer, čínsky zázrak, alebo hocičo iné.
Ide o rozdiel medzi dobrovoľným a povinným očkovaním a na dôvažok experimentálnym prípravkom.
„Nebezpečenstvo predstavuje Republika tým, že odmieta princípy liberálnej demokracie. "
Podľa ústavy je SR zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo. V ústave sa slovo demokratický vyskytuje 14x. Slovo liberálny ani raz.
Prečo by teda mal nejaký politický subjekt dodržiavať nejaké liberálne princípy?
Ty nie si postrach ale dement
Náš súčasný stav je kombináciu viacerých faktorov: jedného volebného obvodu, systému politických strán a hnutí a vyspelosti voliča.
Nato aby sa strana/hnutie mohla zúčastniť volieb stačí nejaký minimálny počet členov + pozbierať ďalších ľudí z ulice na doplnenie do čísla 150 a zložiť finančnú zábezpeku. Následne vrazí peniaze (či už štátny príspevok za výsledok v predchádzajúcich voľbách , darované alebo požičané) do reklamnej kampane ktorú podporí nejakým bombastickým odhalením (napr. Počiatkova vila) a percentá idú hore.
No a potom sa nestačíme diviť čo za zberba je v NR SR.
predstaviť si to viem, ale zažiť by som to nechcel
kua, ty musíš byť úplný nadčlovek keď robotníci sú pre teba podradná kasta vhodná iba slúženie
https://www.topky.sk/cl/11/2563199/Desive-od…
https://www.ta3.com/clanok/130017/zalozil-oh…
len mi nenapíš že sú to dezinformačné weby
Možno keby ten prieskum robili v škôlke tak by malo PS aj cez 50%. Veď vedia kresliť také nááádherné dúhy.
Vojany sú čerešnička na zlej torte
Hydroelektráreň Vojany sa nám potápa.
Ak si to nepochopil: je rozdiel povinné a dobrovoľné očkovanie
Držím demoskratom palce aby to nevzdali. Nech si tie ich biedne percentá rozdelia úspešnejšie strany.
ja tiež nebudem voliť PS
V 1918 tiež dostávali modrý papier ktorý im preukazoval bezinfekčnosť na 7 dní dopredu?
ty asi nechápeš veľa vecí
veď hej, patrioty sú na Sliači a AFU pred bránami Moskvy
za kus žvanca by si predal aj vlastnú mater
buď rád že to nevieš
nechodil som do tej tvojej
zrušenie profilu na fasabúku nie je cenzúra?
Odporúčame