Na výške som mal spolužiaka ktorý hovoril: "Kým ty dostaneš rozum, ja budem mať fúzy po pás."
O tebe to platí dvojnásobne.
Na výške som mal spolužiaka ktorý hovoril: "Kým ty dostaneš rozum, ja budem mať fúzy po pás."
O tebe to platí dvojnásobne.
ty si sa už odsúdil sám
takže cenzúrou za svetový mier?
A tebe kto platil školy? Neboli to náhodou tí súčasní dôchodcovia čo v tej dobe pracovali?
Otázka neznie "kto vyhrá voľby" ale "ktoré strany neprelezú 5 (7)%-nú hranicu
kde sa tam spomína ten liberalizmus?
ako v posledných voľbách
bol by poslanecký asistent M. Šimečka poslanca Borisa Zalu v EU parlamente za stranu Smer
vďaka patrí p. prezidentke a gašparom z NR ktorí neboli schopní odhlasovať voľby v júnovom termíne
Prečítaj si tú ústavu. Štrnásťkrát sa tam spomína slovo "demokracia".
Slovo "liberálny" tam nie je ani raz,
ak ty platíš dôchodcom dôchodky, tak kto platil tebe školy?
vlhké sny
a koľkože máme tých ulíc pomenovaných po Tisovi? Že vraj až jednu?
Každý má právo na svoj názor - aj keď sa neskôr ukáže že bol chybný.
Kto už len číta volebné programy? A na vstup do parlamentu nie je potrebný volebný program ale min. 5% odovzdaných hlasov.
to by sa ti hodilo
... matriošky pokračujú: idiot Igiot - bezvýznamný Edo - Ódor
... keď je želanie otcom myšlienky
Skús vylučovaciu metódu. Nakoniec niekto/niečo ostane.
Myslím, že si čadčanov a vranovčanov nepotešil svojim označením "diera".
Pre teba je všetko čo je mimo hlavnej dediny diera? To je také progresívne.
Odporúčame