Čiže, ak tomu správne rozumiem:
Ak som bol pred tromi rokmi vlastníkom nehnuteľnosti a žil z ruky do huby, tak teraz po troch rokoch som bohatým vlastníkom nehnuteľnosti (o ktorú sa je nutné starať), žijem stále z ruky do huby ale v konečnom dôsledku som boháč?


