výborná reklama pre tieto smrtiace elektronické vozítka
výborná reklama pre tieto smrtiace elektronické vozítka
Demokracia na slovenský spôsob: "Spýtame sa len tých čo s nami súhlasia."
Kua, tak PŠM (politické školenie mužstva) máme absolvované, vieme čo si máme myslieť, tak hajde spať a zajtra môžeme pekne spoločne budovať svetlé zajtrajšky.
Výzva na likvidáciu je dosť za čiarou.
Som za. Lenže to by tá železnica musela byť pružnejšia. To čo kamiónu trvá pol dňa železnica s biedou zvládne za tri dni.
"Šeliga o spájaní: Rokujem s Hegerom aj s KDH."
Ide sa spájať jedna malá nula s druhou ešte menšou nulou aby sa na chrbte potenciálneho 5%-tného "koňa" doviezli opätovne so parlamentnej lavice.
Nosnosť vagóna a únosnosť trate sú dve rozdielne veci. Bežne používané vagóny majú nosnosť v triede "C" cca 55 ton a vlastnú váhu cca 24 ton. Tých tvojich 100 ton je z ríše rozprávok.
"Je to voľba medzi Moskvičom a BMW, uviedol."
Predpokladám, že sa považuje za to BMW. V tom prípade má chybnú riadiacu jednotku, nefungujú mu brzdy, namiesto šiestich valcov mu zapaľuje len v dvoch, a má vzhľad a funkčnosť detskej hračky člena vylúčenej komunity.
"Dočasne poverený premiér Eduard Heger (OĽaNO) pripomenul poslancom schválený štátny rozpočet na rok 2023."
Myslím, že pánovi poslancovi Igiotovi Magorovičovi by to mal pripomenúť viackrát aby to pochopil.
Igiotove nové heslo:
"Každý deň jednu atómofku." Máme sa do tých volieb na čo tešiť.
Ak sa na tvorbe a znovuzrodení IM podieľal RF tak teraz je to obrátene. IM tak horlivo naháňa percentá pre RF ako by mu za to platil.
" A necakajte, ze sa stanete slovenskym prezidentom. Tento post bolsevikom nebude patrit"
Tým by som si nebol tak istý. Viď posledný príklad zo susedného Česka. V druhom kole prezidentskej voľby (po vyše tridsiatich rokoch od prevratu) bol na výber medzi agentom ŠTB a rozviedčikom. Obaja bývalý členovia KSČ. Vidno že kádrová politika KSČ bola na úrovni.
Neboj, Igiotovi, jeho bande a aj zvyšným koaličným stranám tento chaos nikdy nezabudnem.
Okrem tej jednej veci ktorá je istá: že nič nie je isté, je isté že nás čaká necelých osem mesiacov pokračujúceho chaosu.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
Winston Churchill
Vývoj ide dopredu. Budeme radi keď sa v blízkej budúcnosti objaví v ponuke obyčajné auto za normálnu cenu.
Ako na Divokom západe. Najprv strieľaj a potom sa pýtaj.
Tento spôsob mazania príspevkov v diskusii sa mi zdá poněkud nevhodný
Môžeš mi prezradiť ako sa dotovali súkromné fabriky pred 130 rokmi?
Odporúčame