Badáš nejaký rozdiel na práci ministerstva keď na ministerstkej stoličke sedel Igiot a teraz keď je prázdna? Tým chcem povedať že riadneho financmajstra sme nemali ani doteraz.
Badáš nejaký rozdiel na práci ministerstva keď na ministerstkej stoličke sedel Igiot a teraz keď je prázdna? Tým chcem povedať že riadneho financmajstra sme nemali ani doteraz.
To si niekde čítal alebo sa ti to prisnilo?
Pred 130 rokmi nikto nerozdával dotácie na benzínové autá aby podporil ich rozvoj.
vláda nie je v demisii - vláda bola odvolaná pre neschopnosť
nie je premiér, je len poverený vedením tejto skupinky čo si hovorí vláda
udernik mal najskôr svojho pána Igiota, no a teraz si našiel nového.
Viluško, ale veď kontraadmirál Noď vyhlásil že žiadna AS army tu nebude.
S digitalizáciou rastie kontrola - a nie len cestovných lístkov
Jeho schopnosť podliezť latku je už legendárna.
Kua, kto by to čakal že vo februári bude mrznúť?
Tak toto je fakt najväčší problém ktorý treba v súčastnosti riešiť. Načo sa štát stará do niečoho čo nemusí?
Ďalšia atómofka čo má zaujať voliča? Koľko ich ešte tá chorá hlava vymyslí?
Prečo sa pýtaš mňa? Opýtaj sa stalberta, ten tvrdí že je použiteľný.
použiteľný ako druhý nosič prvej aktovky?
hocičo iné, len nie to panoptikum lumpov ako posledne
tvária sa ako funebráci na pohrebe
Odporúčame