Máš pravdu. Treba aby dovládli v čo najskoršom termíne. Už včera bolo neskoro.
Máš pravdu. Treba aby dovládli v čo najskoršom termíne. Už včera bolo neskoro.
Čím neskoršie budú voľby, tým horšie táto zberba zvaná vládna koalícia v nich dopadne.
Edova nová 76 je Columbova žena. Nikto ju nikdy nevidel a ani neuvidí.
Áno, pri voľbách si volíš "svoju" stranu ktorú reprezentujú zvolení poslanci. Pri referende rozhoduješ priamo.
Preto sa jedna forma volá zastupiteľská demokracia a druhá priama.
To už nie je gang ale skôr kôpka žaluďov.
Nesúhlasím. Najhorší bol Igiot, Hegerko je až druhý najhorší.
Herzog takáto invektíva ťa nie je hodná. Máš na viac.
Svojho času sme sa my učili od Čechov no a teraz idú oni slovenskou cestou k budúcej hlave štátu.
Nemôžem hovoriť za iných ľudí, ale za seba tvrdím: Nie som spokojný s touto vládou SR, je to najhoršia vláda od vzniku SR (a to som Mečiara a Fica nikdy nevolil a nemal v obľube).
Podľa posledných výskumov verejnej mienky majú ľudia skôr obavu pred pokračovaním súčastného stavu.
Poučili sa z humanitárneho bombardovania NATO v Juhoslávii.
Rozdiel bude tkvieť asi v spôsobe akým sme prišli k tomu samostatnému štátu.
Nehádaj sa s ním. On je vzdelanec aký nemá páru vo svete ba dokonca ani v okrese.
Neviem kde si vyčítal nejaký môj obdiv. Asi vo svojom nenávisťou postihnutom mozgu.
Má fascinuje na vás tzv. demokratoch ako sa snažíte vyhnať ľudí s iným názorom. Liberálny demokrat v praxi.
Snehové vločky pretvárujú svet na svoj obraz.
Tomáško môj bystrozraký, odkiaľ ty vieš či som obyčajný alebo neobyčajný? A či ma neoklamali alebo aj áno?
Oklamať
Ľudí
A
Najlepšie
Obyčajných
Odporúčame