"Posledný deň Matoviča vo funkcii vyjde štát draho "
Keby len posledný.
"Posledný deň Matoviča vo funkcii vyjde štát draho "
Keby len posledný.
tento svoj príspevoček opakuješ tak často že tomu pomaly aj sama uveríš
Prvoaprílový žart p. prezidentky sa skončil. Škoda že nás "zabával" tak dlho.
Nemám vodcov, neverím v politikom ich dobré úmysly. Nie som ako ty - zaslepený fanúšik tvojej jedinej správnej strany.
Pre mňa - za mňa nech aj pozatvárujú na doživotie všetci čo sa previnili. Či sú už červení, modrí alebo dúhový. Len nech už občania majú aspoň pocit že sú na popredných miestach záujmu ich vlády. Nie až na konci, v poslednom rade za všetkými.
Verzia "lebo matovič" je druhá strana mince "lebo fico".
Ste rovnakí: zaslepené fankluby svojich vodcov
"V tejto chvíli nám musí stačiť, že vďaka schválenému rozpočtu budeme mať po Novom roku za čo kúriť a svietiť."
Žijeme v 21. storočí a za toto máme byť vďační?
Ale nepočul som o celosvetove tak dzignutej vláde ako u nás.
Alebo možno austrálska a kanadská?
Herzog reaguje ako zvyčajne - útočí na autora. Herzog nepochopil že článok nie je primárne o kovidovom šialenstve a jeho dôsledkoch ale o neschopnosti vládnej koalície riešiť normálnym spôsobom bežné fungovanie štátu. Alebo skôr Herzog nechce pochopiť.
Keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú
Auto na baterky do každej rodiny.
Dnes ráno bolo u nás -15°C.
Tak to teda nie. Dva a pol roka Magorovej demokracie mi stačilo nadosmrti.
Ty asi nepoznáš starých ľudí ktorým robí problém čokoľvek na telefóne čo prekračuje medze telefonického hovoru, prípadne SMS. To že mladí si neustále derú palce na patlafóne s nadšením neznamená že aj staršia a stará generácia to bude robiť. Nehľadiac na to že sú to pre nich zvýšené finančné náklady ktoré sú pre nich vysoké.
Nepochopil.
Problémom tohto nového grafikonu je to že naťahal línie neúmerne dlhé pre osobné vlaky aj s otočkami. Pri starom by meškal vlak len v jednom smere a neťahal by so sebou meškanie aj po otočke.
Áno ľudia nevyžadujú najpomalšie vlaky, ale vlaky ktoré idú +/- podľa grafikonu. Myslím že je jedno či pri 2-hodinovej ceste vlakom prídeš do cieľa o 5 minút skôr. Ale ak prídeš do prestupnej stanice a tvoj prípoj tam už nie je tak to je zlé.
A dám ti ešte jeden príklad nezmyselnosti:
Brat robí vo Vlkanovej v strojárskej firmy. Všetky vlaky majú príchod/odchod +/- 1 min okolo celej hodiny. Takže ak chce pracovník prísť na smenu včas musí prísť o hodinu skôr a po smene má hodinu čas na vlak. Super, nie?
Nie ste demokrati. Ste obyčajní trápni šašovia.
My ten boj za klímu vyhráme aj keby ste mali zmrznúť.
Akurát že čas príchodu a odchodu podľa grafikonu je vo veľa prípadoch niečo iné ako reálny čas. Myslíš že aj každá tetka z Hornej Dolnej má v kabele patlafón s prístupom na internet a vie si to tam aj dohľadať?
Vysvetlím ti to na reálnom príklade z dnešného štvrtku. Syn sa vracal z VŠ v Žiline domov (dedina za MT v smere na Turčianske Teplice). Vlak už v žilinskej stanici meškal lebo je urobený tak geniálne že ide z Liptovského Mikuláša do Čadce, tam ho "obrátia a okamžite ide nazad. Lenže ak vlak už naberie meškanie na ceste do Čadce tak už to nemá kde dohnať. No a výsledkom bolo že podobne "geniálne" sú urobené aj vlaky na trati Vrútky-Prievidza tak prípoj z Vrútok nečakal. Takže som musel naštartovať nášho cestného tátoša a ísť zobrať syna do Vrútok (tam a nazad cca 30 km vďaka výbornému grafikonu našich železníc).
Ten grafikon je dobrý len do dobrého počasia. Akonáhle sa niečo potentuje tak to potom má efekt snehovej gule.
Pochopil?
Tento nový grafikon je paškvil. Je to cesta ako vyhnať ľudí z vlakov do aut.
Fakt nemá cenu si tu s tebou dopisovať. Končím.
Odporúčame