"Slovensko nevyhnutne potrebuje pokoj.." Igiot Magorovič na tlačovej besede
Áno, potrebuje. Tak už zmizni
"Slovensko nevyhnutne potrebuje pokoj.." Igiot Magorovič na tlačovej besede
Áno, potrebuje. Tak už zmizni
Douč sa zemepis - Turiec nie je v Rusku.
Takto to vyzerá keď komediant robí poslanca, blázon sa cíti byť kvalifikovaný na predsedu vlády alebo aj financmajstra aj keď financiám nerozumie.
Už tu bol jeden čo sľuboval Švajčiarsko a druhý čo dvojnásobné platy. Toto je rovnaký prípad.
No ja si spomínam na niekoho iného:
Nebojte sa, bude dobre.
Nepokazme si to.
Už dnes sa máme lepšie ako zajtra.
Čo robí? ZVLÁDA???
Táto vláda nezvláda riadiť ani seba samu. Dať po Ficovi moc tejto bande je ako skok z blata do LAJNA.
Ešte raz pre nechápajúcich:
Máme tu že vraj demokraciu. To znamená že čo nie je zakázané zákonom je povolené. Máš niekde zákon že je zakázané prejaviť nesúhlas? Alebo už zase musíme všetci písať modrým perom?
Máme tú onú - demokraciu. Tak nech sa každý rozhodne sám kde chce žiť. Bez blbých kecov a zbytočných rád.
K.Kryl mal k sociálnej demokracii dobrú myšlienku:
"Sociálna demokracia je predkožka robotníckej triedy. Keď ide do tuhého stiahne sa."
Neviem prečo vy kovaní demokrati máte stále potrebu niekoho urážať a tlačiť do vysťahovania. To ak nepočúvne postavíte pre nich separačné tábory?
ukrajinský premiér Českej republiky Petro Petrovič Fialenko
ľudia boli tak vystrašení z vlád Smeru že si zvolili blána Magoroviča.
Ako sa hovorí z blata do kaluže.
Guma sa naťahuje až nakoniec praskne. A väčšinou ten čo ju naťahuje dostane aj po prstoch.
Šampus už mám vychladený, dúfam že tá správna chvíľa nastane zajtra.
To boli iba zlodeji, toto sú arogantní nekompetentní a hlúpi zlodeji.
Nie, nemám. Každý napadnutý sa môže brániť. Len netreba podliehať propagande ani z jednej strany.
"13:10 Akékoľvek mierové rokovania o Ukrajine nesmú byť zásterkou pre ruské prezbrojenie, ..."
tak ako boli Minské dohody zásterkou na vyzbrojenie Ukrajiny.
Z môjho pohľadu je to ďalšia nevoliteľná strana.
Odporúčame