Máš pravdu, Sulík za to čo teraz urobil má malé bezvýznamné plus. Ale za to čo vyvádzali počas kovidu nikdy môj hlas nedostanú.
Máš pravdu, Sulík za to čo teraz urobil má malé bezvýznamné plus. Ale za to čo vyvádzali počas kovidu nikdy môj hlas nedostanú.
Verí iba tomu čo Igiot napíše na fasabúku
Ale áno, pracuje - lenže ak pracujem nevypisujem bludy do diskusie ako nejaký Zaax
Buď kľudný, ani som sa nedal. Ale aj tak si myslím že najhorším ohrozením sú iniciatívni blbeci v podaní Igiotových ovečiek
Vzhľadom k tomu koľko času tráviš pri počítači toho moc nenapracuješ.
LAJNO prekonáva všetko ľavou zadnou
a jeden člen PS v parlamente je viac než dosť
Vieš pri stíhačkách išlo iba o prachy, pri týchto babrákoch išlo o zdravie.
No sláva. Oslavný prípitok bol výborný.
Ja sa skôr obávam dôsledkov ak bláznom nechajú moc.
Ľudia so silným sociálnym myslením? Ako zostať pri válove a Igiotovi nechať jeho obľúbenú hračku - ministerstvo financií.
Nekonečná parlamentná telenovela "Ako dostať blázna z vlády do ústavu"
Nedivme sa, Čína sa učí od USA a EU má svetlé vzory v obidvoch. Pomaly začínam nadobúdať podozrenie že Orwell svoj 1984 napísal nie ako varovanie ale ako návod.
nie je to mrhaním jej politického potenciálu?
Blbí a blbší
Máš to pomýlené. Ako rukojemníkov nás všetkých drží pod krkom Igiot Magorovič.
s tou bezpečnosťou by som súhlasil, ale tá prosperita sa nejako vzďaľuje.
Kdepak asi soudruzi z Eurosajuzu udělali chybu?
Najlepšie by bolo ak by väčšina občanov stála na strane zdravého rozumu.
Ľudia sa zoskupujú podľa svojich záujmov, preferencíí, sympatií,...
A čo je na tom divné v že v LAJNE sa zoskupili tupci? Aj oni potrebujú svoju bublinu.
"Slovensko nevyhnutne potrebuje pokoj.." Igiot Magorovič na tlačovej besede
Áno, potrebuje. Tak už zmizni
Odporúčame