Máš pravdu, bol by blázon. Nech si to ešte toho cca 1,5 roka užije do sýtosti. Ale dúfam, že potom mu to voliči spočítajú aj s úrokmi a tá cháska čo ju bude reprezentovať nedostane ani tie 3%.
Máš pravdu, bol by blázon. Nech si to ešte toho cca 1,5 roka užije do sýtosti. Ale dúfam, že potom mu to voliči spočítajú aj s úrokmi a tá cháska čo ju bude reprezentovať nedostane ani tie 3%.
A s kým ich máme spájať? S vládou Hornej Volty?
Nie, je to dôsledok nulovej ochrany vonkajších hraníc EU a debilnej politiky vítania.
A naši neschopáci posielajú ďalej na západ. Zákon padajúceho h-ovna.
"Heger si nevie predstaviť, že nejaký poslanec by vystavil občanov dôsledkom neschválenia rozpočtu."
Tak ja som si tiež nevedel predstaviť že štátu bude vládnuť taká nekompetentná zbierka indivíduí a stalo sa. Tak Hegerko nech si už prestavuje že už nie je Magorovičovým hovorcom v čele vlády.
V CZ sa ide podľa slovenského scénara.
",,,Argumentujú, že dovtedy by bol čas na rokovanie, ako si opozičná SaS predstavuje rozumnú a riadnu rekonštrukciu vlády Eduarda Hegera..."
Aká rekonštrukcia???! Už sme raz rekonštruovali 1. apríla keď si dvaja medzi sebou vymenili stoličky a výsledok vidíme dnes. Nech už konečne ťahajú do psej matere.
Zaujímavé, že o prerokúvaní tohto zákona v parlamente som sa v tomto denníku nedočítal nič.
"O páde vlády rozhodne sedem poslancov."
Načo tam živíme 150 hláv keď na rozhodovanie stačí 7?
Podľa dlhodobej predpovede bude pre region MT v najbližších desiatich dňoch až šesť s teplotou po bodom mrazu, z toho až JEDNU noc pod mínus 10°C. A tomuto pisálkovia hovoria že "Zima udrie plnou silou".
Nie som až taký starý ale pamätám si zimy kde sa to v noci blížilo k mínus 30°C (vtedy ak som chcel ráno odísť na na aute tak som chodil cez noc párkrát dízlačika naštartovať).
Bombastický titulok o úplne normálnej a bežnej veci.
4) Dúhové rodiny sa málo snažia "vyrobiť" si deti vlastným pričinením
Ešte keby tak rozumela tejto krajine a jej občanom.
vzdelaním gynekologička - teda odborníčka na p...
Jednoducho povedané: k článku nemáš nič, len naprázdno tliachaš.
PETÍCIA NA VYVODENIE ZODPOVEDNOSTI VOČI VON DER LEYEN ZA PORUŠENIE ÚNIJNÉHO PRÁVA A KORUPCIU
"Byvaly komunisticky politruk" - to je reakcia na elitných čitateľov článku?
Pýtal som sa čo máš konkrétne k článku. Podľa reakcie čítam že k článku nemáš nič len ti vadí autor a čitatelia. Slovám rozumiem len ich zmysel a význam mi uniká.
A niečo konkrétne k článku by nebolo? Lebo okrem kádrovania autora a urážky čitateľov sme sa od teba nedozvedeli nič.
Na niečom fičíš?
Za rozkaz považujem vetu ukončenú výkričníkom. Ja som ťa slušne požiadal a nedal som ti žiaden príkaz. Že vnímaš selektívne alebo iba svoju virtuálnu bublinu v ktorej žiješ je zrejmé z tvojich príspevkov.
Odporúčame