Mozeme to uzavriet tak, ze ty si dokonaly reprezentant sveta, kde je nacek kazdy okrem nackov.
Rusko. Loz ako zaklad svetonazoru.
Mozeme to uzavriet tak, ze ty si dokonaly reprezentant sveta, kde je nacek kazdy okrem nackov.
Rusko. Loz ako zaklad svetonazoru.
Rusko a slovenski rusaci. Nackov vidia, kam sa pozru, len Kotleba, Uhrik a Mazurek nimi nie su.
P.S.: Nedam ani jeden, lebo nacek sa mestava mackom tym, ze so to da do programu (za co by nu stranu obratom zrusili.
Mozes sa o tom s nimi vzdy osobne porozpravat 14. marca na cintorine v Ruzinove.
Este nikdy som nevidel tak vyborne pouzite slovo ,,trpi".
Kotleba, Mazurek, Uhrik, vsetko kovani nackovia.
Kladiem si tu otazku zas a zas.
Podporuje Rusko niekto, kto nie je zjavny idiot? Niekto, kto nema v hlave rozhadzane koliecka a ma proste iba iny nazor?
A z inymi krajinami nesusedi?
Ved ak Rusko si buduje svoju v CSTO. Riesi to niekto? Vresti niekto, lebo tam je Kazachstan alebo niekto iny? Nie. Nikto mu to neupiera.
Je to proste uzasna a mocna krajina.
Mozem hadat? Mas nejaku poruchu?
To si pis.
Prejav vdaky za to, ze mame docasnych a nie trvalych politikov ako v Moskve, Minsku a Pchjongjangu.
Sup, sup, bez.
...a vzdy sa najde dost idiotov, co budu obhajovat vyhrazanie sa Ruska bombardovanim ich vlastnej krajiny, kde ziju ich vlastne deti, akymkolvek nezmyselnym a nesuvislym porovnanim.
Radsej porovnaju sucasne Slovensko k tisovskemu slovenskemu statu a nakydaju na svoju vlast, len aby Rusko z toho dobre vyslo.
Somarsky mostik. Kto vie, preco sa tak vola?
Smutne je, ze kym ruska vlada plati z verejnych penazi propagandistov za to, aby volali v ruskej statnej TV po bombardovani Slovenska, tak u nas sa najde vzdy dost idiotov, ktori tvrdia, ze Rusko je vlastne fajn a nic proti nam nema.
Vystihla si to spojenim ,,docasni europski politici".
Su to docasni europski politici vs trvali ruski a bieloruski (pripadne aj severokorejski).
Mozes ist. Pobal si nafukovacku a hura.
To vyplyva z coho?
Jeden chumaj si vyfabuloval blbost a ked mu clovek dokaze klamstvo, vynori sa druhy a vymysli si inu?
Len v skolach a zdravotnickych zariadeniach?
Rusko. Idiokracia.
Odporúčame