Tak paci sa dolozit, kto a kedy to oznacoval za konecne riesenie.
Tak paci sa dolozit, kto a kedy to oznacoval za konecne riesenie.
Hovorim dost kecov a europsky racionalizmus, nie rasputinovske vykriky.
Kto, kde, zdroje.
Dost kecov a k veci. Kto a kde ich ospevoval ako nejake konecne riesenie.
Nie rasputinovske vykriky jurodivych muzikov, ale europsky racionalizmus.
Pytam sa ta, kde a kto v jednotlivych pripadoch pisal, ze ma ist o nejake konecne riesenie.
Mne osobne pride ako exemplarny priklad kremelskeho idiotizmu, ked sa rok po dodavke povedzme 20 HIMARS-ov este stale riesia.
Absurdne su tieto vase dristy. Kde, kto to napisal....
Tu je vidno ta celkova sprostost, ked si niekto musi vymyslat vyroky oponenta (..slamennych panakov").
Rusko.
Nevyvratili sme si tieto blaboly uz minule?
My Medvedevovi nenalievame.
Rusko.
To ma clovek skoro pocit, ze sa bavi zo psom alebo pocuva nahravku zoznamu fraz. Indoktrinacia, kde uz ludia ako academiccus vypynaju akukolvek vyssiu mozgovu cinnost.
Medvedev je aktualne taky mix Slotu (co sa tyka sposobu vyjadrovania) a Luptaka (co sa tyka hlbky uvah).
Az do Ruska?
Jasne, ze neutocili.
Alernativny rusky svet. Klamstvo aj miesto ,,dobre rano”.
Ujednodte sa. Podla jednych Kyjev plni len rozkazy, podla druhych rozkazuje, podla tretich zobre.
Ti najlepsi dokazu udrzat v hlave vsetky 3 nazory naraz.
Zjavne telegram news frontu...
Mozeme dostat odkaz na cele znenie prieskumu (original)?
Ja argumenty mam. Len ty nie si schopny ich prijat lebo:
a) trpis paranojou (vid tvoje bludy o novinaroch a sorosovi)
b) chyba ti zakladna znalost vyznamu slov (vid ,,rasizmus)
c) si patologicky klamar (nemam potrebu to detailne dokumentovat)
d) si nervak, ktory hrrrr napise akukolvek odpoved bez toho, aby sa nad nou zamyslel alebo si ju po sebe precital (vid tie tvoje vyplody)
Co od teba potom cakat? Nic.
Si zjavne pologramotny a nervak, ktory vo vyvrtke nie je schopny napisat jednu suvislu vetu.
Ako mozeme od takehoto cloveka cakat kriticky usudok?
Na slova Hitlera sa podobaju slova Putina o neexistencii svojbytneho susedneho naroda, blaboly o Anglosasoch a kradez uzemia susedov pod zamienkou ,,ochrany” mensin.
Viem, ze pomaly chapes, ale skusim este raz. Vyvija sa lepsie ako rusky utok na Kyjev.
Ja proti ruskemu narodu nemam nic, okrem toho, ze vacsinu z nich povazujem za pobludenych pomatencov rovnako ako Nemcov v 30-tych rokov. Nie je to vec ,,rasova”, je to vec kultuno-politicka.
Otazka je skor cim moze byt takyto rezim niekomu normalnemu sympaticky.
,,Rasisticky” nacek (poznas definiciou slova rasizmus?) je zjavne Putin popierajuci svojbytnost susedneho naroda a kazdy kolaborant, ktory ho podporuje.
Odpoved mas a popros niekoho, nech ti ju vysvetli. Vyvija sa lepsie ako rusky utok na Kyjev.
Odporúčame