Daj kontakt, mne stačí 95 centov. Ani si neuvedomujú, akí sú trapní s tými platenými trollmi.
Daj kontakt, mne stačí 95 centov. Ani si neuvedomujú, akí sú trapní s tými platenými trollmi.
Ja ozaj lieky nepotrebujem, sono aj EKG, roentgen pľúc, krv aj moč v poriadku. Ale ty by si si mal dať odstrániť žlčové kamene.
Ozaj, nie je čas na tabletku?
Ja nie, ale ty si musel utiecť len včera a na lieky si zabudol.
Je to terajšia dogma, že kto nie je liberál, je menejcenný, lebo má iná názor. Stačí?
Pokiaľ bolo spoločnosť zmafianizovaná, bolo to dávno pred rokom 2006.
A v čom? Podľa mňa bolo horšie: ... a čo sa tam vôbec serie po p. prezidentke?
A že funkcionár nevraždil v mene strany alebo politického názoru. A Emilkov tu bolo aj viacej.
Nejako si sa zasekla v časovej sľučke. Pozor, je 1. 1. 2020.
Jedného takého "normálneho" poznám. Ale len jedného. Síce nezmodral, ale skôr zbrorontovel (že by bol červenohnedý?), ale jeho vajakanie stálo za to.
Bohužiaľ, totalita tam napreduje v ešte väčšom rozsahu, ako u nás. Verejná televízia má ako hlavný zdroj informácií Deník N. To naša RTVS sa ešte ako-tako drží.
No bohužiaľ sa nezmenil ani u nás, len je nám to dennodenne prezentované médiami, akí sme rasisti. Len tými správnymi médiami.
Bohužiaľ, asi si nepočul tie Mazurekove drísty. Ja som si svojho času veľkú časť inkriminovanej relácie počul, a napodiv by som to neoznačil ako drísty, ale náznaky riešenia neriešiteľnej situácie, keď chceš niekomu pomôcť, musíš niekomu pomôcť, a ten dotyčný nechce tvoju pomoc alebo ju zneužije. A len malé percento ju využije tak, ako by sa malo.
Mužik horší od kauboja?
Bohužiaľ, asi si nepočul tie Mazurekove drísty. Ja som si svojho času veľkú časť inkriminovanej relácie počul, a napodiv by som to neoznačil ako drísty, ale náznaky riešenia neriešiteľnej situácie, keď chceš niekomu pomôcť, musíš niekomu pomôcť, a ten dotyčný nechce tvoju pomoc alebo ju zneužije. A len malé percento ju využije tak, ako by sa malo.
Asi áno, keď pozorujem posledné kroky NAKA.
No neviem, ako by dopadli, keby ich masívne nepodporovali USA. Izrael vytvoril raj na zemi, pestujú tam všetko, ale nik nepovie, koľko peňazí to stalo ( a že všetku vodu odviedli na svoje potreby a tým znevýhodnili susedov).
Ináč mal som v bani predáka Jožka Bílého. Perfektný človek, makal, len deň po výplate mal voľno. Pradvideľne. Pokiaľ nebola sobota. A hádaj, z akej komunity bol, a nepozeraj sa na meno. Ešte keď sme o tom jeho mene žartovali (ozaj nebol biely, bol veľmi opálený), hovoril že jeho predok robil v mlyne.
Bingo: vám zle a mne dobre...
Odporúčame