Ale oni to vedia, ale aj tak musia smradiť a rozdrbávať aj tie krehké, dohohodnuté a rozumné dohody. Pekne sviatky, Ostravák. Tu Karvnino/Havířovo/Těšíno/Trnavák
Ale oni to vedia, ale aj tak musia smradiť a rozdrbávať aj tie krehké, dohohodnuté a rozumné dohody. Pekne sviatky, Ostravák. Tu Karvnino/Havířovo/Těšíno/Trnavák
Ale si zabudol, že tú dohodu podľa terajšieho vyjadrenia verchušky EÚ sposobili Rusi, a čakám, kedy dojdu z záveru, že rakúsky anšlus spravil Stalin.
Nie, obráti sa demokratickú nezávislú arbitráž vo Švédsku, a tá mu prisúdi ušlý zisk vo výške minimálne dvojnásobku ceny kontraktu.
A ty k veci nič? Ešte včera som akceptoval tvoje pánovanie, ale dnes už nie. To chceš povedať, že ZSSR ťahala Ukrajina?
Bolo, len po páde CCCP sa ukázali. Čečensko, Kavkaz a pod.
Assange, Snowden? že by boli Rusi?
GGY, čo si zablokovaný? A čo tí preduralskí?
Doprial by som Ti ten pocit, keď sa snažíš a stále sa nedarí. Potom si vážiš každého úspechu, ako je nielen Tvoje potomstvo. A tomuto: v 80. rokoch sa zistilo, že ženy v počiatočnom stupni tehotenstva majú vyššiu výkonnosť. Tam nebolo prikázané iba počatie, ale potom nasledoval aj potrat. A nikde som nezistil, že to dostali príkazom, len ako odporúčanie. A keď to odporučí takáto kapacita, asi nie je zlé, keď sa to podarí.
Okrem toho, nikde nie je spomínané, koľko bežkýň odporúčanie dostalo a koľko sa rozhodlo, že otehotnie, a koľkým sa to podarilo.
Ale treba tu mať aj takýchto, nech sa zasmejeme. Ja mám rád rôznorodosť názorov a nikomu ich šírenie, pokiaľ nie sú celkom od veci, nezakazujem. Len nemôžem pochopiť, že sa Repa nejde pozrieť niekam na dedinu a tam prezentovať svoje názory. Tuším by ho vykopali až za humná.
Teraz sme mali v našom činžiaku predvianočnú kapustnicu a keď prišlo na diskusiu o podobných veciach, nenašiel sa ani jeden obhajca týchto nezmyslov. Vekový rozptyl bol od 23 do 83 rokov.
Nehnevaj sa na mňa, ale to si nevieš dať dokopy, prečo dochádza k tým podvodom?
Ale tu ide o takzvané Overtonove okno, postupne sa skrutky priťahujú. A len jedným smerom. Len, Palenque, či o rok nezomelie aj Teba. Užitoční idioti idú do odpadu ako prví.
Ale aj o tom píšem. Nik rozumný nespochybňuje, že bol holocaust (to je vyhladenie Židov, čiže genocída so samostatným názvom), genocída Slovanov alebo Cigáňov ale nemá svoj samostatný názov. Len je treba sa pozrieť na korene, prečo k tomu došlo. A keď prezentuješ iný názor, ako je schválený, si popierač.
Je to asi tak, ako bolo svojho času tvrdenie, že prevrat v Sýrii spôsobili Rusi, že im nedodali v roku 2010 obilie, keď boli v Rusku tie požiare v lete. A je možné, že to bol dôvod, len to niekto iný zneužil. Ale že by Lýbia bola závislá na dodávkach ruského obilia, sa mi nechce veriť.
Na budúci rok ich bude 40 miliónov. O 2 roky 80 miliónov.
To samé je o ukrajinskom hladomore, že vraj 3 - 6 miliónov ľudí. Určite vtedy veľa ľudí zomrelo a je mi ich ľúto, ale pozeral som pred časom vývoj obyvateľstva Ukrajiny v 30. rokoch, a iba 1 rok bol negatívny z hľadiska prírastku. Takže aj toto číslo je určite prifarbené.
Ozaj existoval, len je netreba z neho robiť dogmu. Aj ja som bol v Oswienczyme v novembri 1977, a bolo to otrasné. Len je treba odlíšiť popieranie a ideologicky nanútené dôvody holocaustu. Veď aj newyorský rabín Weiss má celkom iný názor, kto je za to zodpovedný.
A Slovanov (a aj Nemcov) zahynulo oveľa viac, ako Židov, len žiaden slovanocaust neexistuje.
Hrdzavá farba je oku príjemnejšia, ako keby to bolo natreté hliníkovou farbou.
Pokiaľ nevieš, 30 rokov budú robiť údržbu na svoje trovy a až potom to odovzdajú štátu.
Odporúčame