To myslíš Trumpa? Alebo nebodaj Obamu?
To myslíš Trumpa? Alebo nebodaj Obamu?
No ale TFR 1,7 znamená, že sa populácia bude pomaly a prirodzene znižovať. Čo je dobré pre prírodu aj pre zemeguľu. A pri zvyšujúcom veku dožitia by to bolo celkom v poriadku. A zamedzeniu populačnej explózie by stačilo, keby tie papieriky, ktoré držia najbohatší ľudia v bankách, poslali napr. do Afriky alebo JV Ázie. Je všeobecne známe, že keď má človek majetok a darí sa mu dobre, prestane sa rozmnožovať. Lenže, čo keď tie papieriky v bankách neexistujú?
No mierne som žartoval, ale ozaj som ešte nevidel ozajstného bezdomovca mobilovať. Zväčša majú problém s prežitím na inej báze. Tí, ktorí tomu nepodľahnú, majú šancu sa dostať z najväčších problémov vďaka pomoci druhých, ale to sú len tí, ktorí k tomu majú vôľu.
Kisku? Tá je obojpohlavná...
Na letisko nechodím, len z Trnavy do Rače. A už zopárkrát sprievodca vyhodil bezďákov z vlaku. A keď som svojho času chodil po Bratislave aj MHD, stačilo šoférovi povedať, a už ich pakoval. Ale že by aj vodiči vymäkli?
No nájdi si trebárs vyjadrenia diskutéra smerom k lupom alebo Gaučový Revolucionár z Fejsbúku.
A ozaj sa neviem dostať dolu k začiatku diskusie... Nestíham reagovať.
OK, len výraz bradavičnatý používajú najmä diskutéri z Vašej strany. Takže sa treba pozrieť aj do zrkadla. Teraz pred sviatkami sa tu vynorili takí dvaja, asi už sú zablokovaní, ale boli z Vášho názorového tábora.
Ešte som sa neprepracoval nižšie, ale nejaké hrubé urážky som nezaznamenal.
Len dokonca diskutér Fugedi - vaša strana - sa pozastavil nad jej obliekaním a správaním. Okrem toho stihla nediplomaticky pourážať susedov (a teraz hovorí o očiste justície - tá pravá - a v Poľsku kritizovala pokus o očistenie justície). Hovorí o prekonaní krízy dôvery, ale keby napr. vyrazila kritikom tromfy dôkazmi, že je advokátka právoplatne (namiesto toho sa dala vyčiarknuť z advokátskej komory) alebo povedala, že aj táto vláda spravila voľačo dobre (aj keď toho malo byť oveľa viac), dalo by sa jej dôverovať.
Keď sa stane tá vec, že vládu nebude zostavovať Smer, o rok máme predčasné voľby. Prezidentka hovorí stále o vláde so silnou podporou, ale bez Smeru, Kotlebovcov a SNS to bude multizlepenec s minimálnou prevahou. A mať tam Hlinu a Matoviča - to je samovražda. A to nehovorím o Kollárovi a Kiskovi.
Lenže takýto je teraz trend po celom svete. Takže to osobne vidím, že to dopadne, ako posledne.
A vysvetli mi, ako spája národ, keď sa vyhraňuje stále voči jednej skupine obyvateľstva.
Z MHD by ho vodič okamžite vyhodil.
Kde vidíš nejaké vyjadrenie o tom, že je zle preto, že je žena?
No v mnohom sa s Tebou nezhodnem, ale teraz si sa trafil. Už počas predvolebných diskusií sa tvárila veľmi nezúčastnene, na protivníka sa nepozrela, žiadna mimika. A takto vystupuje aj doteraz vo funkcii. Pokiaľ ide o oblečenie, vyzerá to, že jej módny návrhár jej navrhuje šaty tak, aby ladila s husárskym oblečením prezidentskej stráže. A okrem toho stačila pourážať nám najbližších susedov.
Takže tú krízu dôvery na svedomí má aj ona.
Aj keď máme celkom iné pohľady na iné otázky, tentoraz sa zhodneme. Materiál vo farbe prírodnej rudy je k očiam a prevádzke citlivejší, ako nejaké striebrenkové nátery, alebo pozinkovanie. A po 30-ich rokoch musia odovzdať stavbu v prevádzkyschopnom stave.
Homo erectus by som skôr odhadoval na maximálne vývojové štádium tohto jedinca. A erectus by sa mohol vzťahovať možno tak na 1 orgán. Mozog to asi nebude.
Ale súčasťou odovzdania stavby do trvalej prevádzky bude aj preberací protokol. A stavba musí byť vo vyhovujúcom stave.
Odporúčame