Mužik,
Troluješ tu pod desiatimi nickmi postupne za:
Mečiara, Slotu, Danka, Fica, Harabina,......
Platia ťa a výsledok je aký?
Celé zle.
Ja byť na ich mieste, tak ti nakopem rť! :-)))))
Mužik,
Troluješ tu pod desiatimi nickmi postupne za:
Mečiara, Slotu, Danka, Fica, Harabina,......
Platia ťa a výsledok je aký?
Celé zle.
Ja byť na ich mieste, tak ti nakopem rť! :-)))))
Už som ti minule napísal, že srám na hlavu trnavskému bláznovi a tebe duplom! :-))))
Nuž riadne sa darí červenoprdelníkom.
Od voľby Kisku až do dnešného dňa.
Nieto divu, že si hádžu mašle. :-))))
Blaha je nezaujímavý. On je z tých psov, čo len spoza plota štekajú. :-)
Ktorému Róbertovi vyvalí NAKA dvere ako prvému? :-))))
Pevne verím, že nakoniec si Daniela obľúbí a jeho prácu ocení aadvokátska kancelária Robert & Robert! :-)))
Už len pár minút nás delí od historickej voľby!
Ešte chvíľlu vydržte, červenoprdelníci aj náckovia!
Čaká vás to najhoršie! :-)))))))))))))
Ktokoľvek to bude, Lipšic či nelipšic, dobrý bude.
Fico boys, ktorí sú ešte na slobode a ich advokáti majú pohotovosť.
NAKA leští baranidlá.
Na psychiatriach chystajú klietky pre samovrahov.
Lipšic (Kyseľ, Špirko, Šanta) idéééš! :-))))
Na Aktualitách je jeho fotka po prepustení z väznice.
Na nespoznanie zmenený, ako to tučné prasa Lexa, keď ho doviekli z JAR. :-)
Krpatý cár má dosť starostí ochrániť si svoju prdel, akurát tak príde na Slovensko ratovať Súmračnikov.
Bože, vám smerákom už ten strach tlací na mozog, dúfať v Putinovu ochranu! :-))))
Trnavskému bláznovi srám na hlavu, rovnako aj tebe, priateľu! :-)))
Fico si nacvičuje pre pozostalých kolegov zo Smeru ponášku na báseň Ivana Kraska:
Zmráka sa, stmieva, k noci sa blíži,
Od hory, od lesa Igor sa plíži......
Aký príspevok, taká moja odpoveď.
Dobre sa tu zabávam! :-)))))
Ty si sem pastoval predvolebné odhady z prezidentských volieb, podľa ktorých mal Harabín 74% !
Odborník na hoaxy! :-))))))))
Jeden zo Žigových zločinov: sudkyni, ktorá rozhodovala spor Gabčikovo poslal Žiga po Jankovskej bonboniéru a v nej stotisíc eur, ktoré sudkyňa neprijala.
Takže obaja vystupujú v kauze Bžán, keď Žigove ministerstvo prikleplo advokátovi fantasticku odmenu 77 MILIÓNOV eur, vyplatili zatiaľ 14.
Jankovskú nafotili v Chorvátsku vo vile u Bžána. Dievča by malo začať spievať lebo vie oveľa viac ako doteraz povedalo. Myslieť si, že zožeriem neškodné prášky a Fico rozbúri verejnú mienku tak, že ma z toho vyseká, je veľmi naivné.
Teraz majú obaja Jankovská aj Žiga skvelú príležitosť ako nebyť vo vyšetrovacej väzbe, stačí odkryť delenie peňazí pre Bžána.
Fico, Kaliňák aj Počiatek potom na polícií čísla upresnia.:-)))
Nie, ale obchodovala s lykožrútmi s Varehom aj Gašparovičom:-)
Odporúčame