Zacitujem ti smeráckeho ministra vnútra Kaliňaka, smeráčik :
Korupcia na najvyššých miestach na Slovensku neexistuje! :-)))))))
Zacitujem ti smeráckeho ministra vnútra Kaliňaka, smeráčik :
Korupcia na najvyššých miestach na Slovensku neexistuje! :-)))))))
Nepochopil.
To sú azda takí krepí, na rozdiel od teba a velmiprekvapeného nevedia, že Threema sa nedá na súde použiť ako dôkaz? :-)))))
Ja len , že prečo tí prichytení ctihodní sudcovia sa tak z ničoho nič pokakali, keď Trému nemôžu použiť proti nim.
Aspoň podľa teba a velmiprekvapeného! :-))))
Chudáci sudcovia, čo sa priznali k svojej komunikácii s Kočnerom v Threeme.
Podľa velmiprekvapeného a bardejovského smetiara ju vyrobil Tóth a títo žobráci v talároch len podľahli tlaku médií!:-)))
Uff, prvý vymazaný príspevok.
Som len napísal, že by som si rád prečítal Dankove advokátske výtvory.
A že by som sa asi popišal od rehotu! :-)
Predpokladám, že susedské návštevy, ako u Gorily.:
Dvaja majitelia Bonaparte sú už v base, tretí po voľbách! :-)
V Smere sa spoliehate na Mamojku a Laššákovú? :-))))
Oni totiž čakajú, že je threema je aj Ficovi.
Dostali za úlohu dopredu spochybňovať! :-)))
Ficov, nevieš o tom?
Traja majitelia Bonaparte mali najväčšie byty v komplexe: Fico, Kočner a Baštrnák. :-))))
Nikdy som nepochyboval.
Niet nad dobrého suseda! :-))
Koľkočlennú nekrkolomnú koalíciu dokáže zostaviť Smer?:-)))
Podpísaný redaktor Martin Kováčik by nám mohol popísať alternatívnu koalíciu, v ktorej bude Smer.
Ako to vyzerá tam?:-)
Že politici skorumpovali sudcov.
A to ako Pištík, že ste sa dali skorumpovať?
Boli ste chudobní, malé platy ste mali, vyžiť ste nevedeli?
Namiesto toho, aby ste si udržali ľudskú dôstojnosť a integritu a korupciu trestali, natŕčali ste ruky k mafiánom!
A to nielen v Bratislave ale všade, po celom Slovensku.
Dobre ste vedeli, ktorí z vás berú , čo ste proti tomu robili?
A ty Pišťík, osobne čo si proti tomu urobil?
Akurát si si vysúdil peniaze za svoju nanajvýš pochybnú česť.
Najväčšieho právnika na Slovensku čaká na Ústavnom súde riadny výprask.:-)
Nazis nedajú dopustiť na svojho nádejného koaličného partnera.:-))))))
Odporúčame