Tvoj naďapa ti to pekne vytmavil, mužík! :-)))
Tvoj naďapa ti to pekne vytmavil, mužík! :-)))
Nemecké príslovie:
Spolu kradli, spolu viseli !:-))
Smeráčik, blahoželám k novým parťákom.:-))))
Červení i hnedi budú sedieť spolu v somárskych laviciach.:-)
Má také nutkanie, asi je pedofil, mal by sa liečiť.
Ústavne.:-)
Fašištický Tisov štát velebia Kotlebovci.
Na stláž! :-))
Ty!
Prieskumy si dáva robiť kdekto, napríklad aj televízie.:-)))
Áno, boli tu na debate prezentované také prieskumy pred prezidentskými voľbami od pokútnych alternatívnych agentúr, v ktorých mal Harabín 70 %.
Často ich zverejňovali trolli Abraxas, al-CIAda, či mužík Scaramužík t.č. Alexy.
Súdny človek sa na nich akurát zasmial.
Oficiálne agentúry však prognózovali dobre.
Uniká mi , že ako to ovplyvnili.:-))))
Lebo vy fašouni, či komouši siahate na právo na informácie.
Ťulpas, píšem o komunistov a fašistoch.
Ty si ktorý?
Týmto chcú kreténi, ktorí tento zákon odhlasovali, aj tí ktorí to tu schvaľujú, povedať, že všetky doterajšie voľby boli zma-ni-pu-lo-va-né, keďže prieskumy vychádzali pred voľbami?
Aj tie, keď Smer získal 40%? :-)))
Komunisti sa zhodli s fašistami.
Manipulovať informácie môžu len oni!
Strany si dávajú robit vlastné prieskumy až do posledných dní pred voľbami.
Nechcel by sa o ne Fico prideliť s občanmi?
Veď jeho prieskumy isto nie sú sfalšované.
Či ako vraví klasik, volič je houno? :-))))
Agentúry už nebudú pred voľbami ohlupovať voličov.
Svojstojní politici si vyhradili toto právo výhradne pre seba ! :-)))))
Smerácky šéf špeciálnej prokuratúry Kováčik, skóre 61:0.
Korupcia na Slovensku neexistuje! :-))))))
Fico, Danko, Kotleba, Harabín, Mečiar.
Pronárodných vodcov jak nas.ratých! :-)))
Odporúčame