To len stachanovci v baniach a pri strojoch.
Pri voľbách si to nedovolili, gramotní súdruhovia im vysvetlili, že sa to nedá.:-)
To len stachanovci v baniach a pri strojoch.
Pri voľbách si to nedovolili, gramotní súdruhovia im vysvetlili, že sa to nedá.:-)
Tentokrát si opisoval od Lenky Eremiášovej z ExtraPlus uverejnené 30.12.2016, mužík. :-))))))))
:-))))))))))))))))))
A že si Fico, Danko, Kotleba dávajú robiť prieskumy a veria im.
Od tých istých agentúr, ktoré voličom zakázali! :-))))
Najlepšie sa hádali volebné výsledky za komunizmu.
Národný front na čele s KSČ dostal od 99,3 do 99,9%.
Podobne to bolo za éry nazis.
Preto všetci tunajší červenohnedí nepotrebujú žiadne prieskumy, žiadajú návrat starých časov.:-)))))))
Škuľavosť si môže dať zoperovať aj v Amerike, nakradol dosť .:-)))
Preceda s očami červenými od grcania dnes obhajoval škuľavého Glváča , ktorý povedal, že dostal od vojenskej rozviedky príkaz, aby si cez mobil honil pred Kočnerovou Žužou!
Vivat Slovakia! :-)))))
Stretne sa Maznák s Luhárom.
Podpredsedovia slovenského parlamentu!
A nad nimi ešte tróni dement.
Vivat Slovakia! :-))))))
Táraniny a klamstvá,
28 tisíc zamestnancov na takú malú produkciu je šialená prezamestnanosť.
4,5 miliardy korún vyplatených 28 tisíc zamestnancom je 160 tisíc na hlavu ročne, teda 13000 mesačný plat!
Nauč sa lepšie klamať! :-)))))))
Na ten
Možno išiel v drogovom kšefte s Vadalom.
Ten vláčil z Kolumbie do Európy tony kokaínu.:-))
Treba VSŽ darovať zase Rezešovcom!
Mladší ešte žije.:-)
Drísta Fico.
To sú len reči pre ovce pred voľbami, tej istej kategórie ako jeho známy výrok "Veď viete, že ja mám finančné skupiny rád ako koza nôž!"
Ovce bečia blahom a Fico kšeftuje s Pentu, J&T, Širokým, Brhelom a spol! :-)))))
Fico chce zase okradnúť sporiteľov.
Keď prvý krát zaviedol tento odvod, banky okamžite znížili úroky na vkladoch o 0,4%.
A s drogami obchodoval jeho pinašógor Vadala, ktorý mal na svoje drogové a iné kšefty komplexné krytie od Fica!
Aaron Shaviv vydrbe 29. Februára do tretice s vami obomi.:)))))
Zase táraš!
Ako môže chazar Putin vydať medzinárodný zatykač? :-))))))
Zase táraš!
Ako môže chazar Putin vydať medzinárodný zatykač? :-))))))
Raz darmo, veľký pán je to.
Súkromná osoba a diriguje celú východnú Európu.
Chudák chazar Putin môže so svojim super štátom a super armádou len tíško závidieť! :-))))
Akademikuš, celkový výťažok z Ficovho nájomného bol 15 900 eur.
Platbu za posledných 6 mesiacov ukázala správkyňa, nie Fico.
Ešte raz, aby pochopili aj tí tupší, Fico nikdy žiadnu platbu neukázal, otŕčal len nájomnú zmluvu.
Dokážeš pochopiť aký je rozdiel medzi zmluvou a platbou.? :-))))
Odporúčame