Na ja, Facebook švihnutého Ľuboša Bláhu, 16.októbra 14:54.
Okopčené doslova a dopísmena.:-)))))
Na ja, Facebook švihnutého Ľuboša Bláhu, 16.októbra 14:54.
Okopčené doslova a dopísmena.:-)))))
Mužík, zasa si odpisoval, plagiátor jeden, priznaj sa od koho!:-))))
Erik aj s Tomášom sa konečne vzopreli gorile Ficovi, ktorý ešte pred mesiacom ďakoval Jankovskej za skvele odvedenú prácu.:-))
A prečo akademikuš?
Však ja len cituje Fica a vás, zboristov zo Súmračnej.:-))
"Pokiaľ mal pán Kočner nainštalovanú kameru v kancelárii generálneho prokurátora, mohli byť takto zabezpečované kompromitujúce materiály na každú z návštev, ktorá tam napríklad prišla niečo vybavovať,“ tvrdí právnik.
Zoltán Andruskó, ktorý sa v piatok dohodol s prokurátorom o vine a treste v prípade Kuciakovej vraždy, chce podľa Kvasnicu vypovedať pred vyšetrovateľom aj o korupcii dvoch ministrov súčasnej vlády.
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Fico u Gorily nikdy nebol a jeho hlas nie je jeho!
Pekne ste to, teta, napísali.
Vsétci sú napojení na Pentu.
Len gorila Róbert Fico nie, :-)))
Holúbeka sme sa tiež pýtali, prečo v spise Gorila, ktorý bol zverejnený v roku 2011, nebola zmienka o Ficovi a o jeho tvrdení, že Smer zohnal od sponzorov na kampaň 250 miliónov korún. Holúbek tvrdí, že táto informácia sa v analytickom spise Gorila neobjavila zámerne. Dôvod však odmietol vysvetliť s tým, že ide o utajovanú skutočnosť.
Holúbek tvrdí, že po prípadnom zbavení mlčanlivosti je pripravený vypovedať pred vyšetrovateľmi z tímu Gorila a v prípade potreby aj pred súdom.
Mafián Fico sfalšoval Gorilu a vyhral voľby 2012.
Najhorší grc, ktorý sa dá stretnúť sú pochodujúci náckovia v uniformách s fakľami v rukách.
Mám ti priložiť obrázok tvojho Voccu?
Mafián Fico nezverejnil v Gorile 2011 časť týkajúcu sa nelegálneho financovania strany Smer vo vúške 250 mil.SK.
Holúbeka sme sa tiež pýtali, prečo v spise Gorila, ktorý bol zverejnený v roku 2011, nebola zmienka o Ficovi a o jeho tvrdení, že Smer zohnal od sponzorov na kampaň 250 miliónov korún. Holúbek tvrdí, že táto informácia sa v analytickom spise Gorila neobjavila zámerne. Dôvod však odmietol vysvetliť s tým, že ide o utajovanú skutočnosť.
Holúbek tvrdí, že po prípadnom zbavení mlčanlivosti je pripravený vypovedať pred vyšetrovateľmi z tímu Gorila a v prípade potreby aj pred súdom.
Holúbka vykopli zo SIS za odpočúvanie, nie za rozkrádanie, nič neukradol, nedrístaj!
Smeráci vyhlásili odpočúvanie Haščákových kšeftov za vlastizradu!
Nevyjadril di sa k tomu, že
Smeráci vyhlásili odpočúvanie Haščákových kšeftov za vlastizradu!:-)))
Veselo bude ešte do volieb na Slovensku.
Viacerým odstaveným policajtom či prokurátorom sa občerství pamäť. :-)))
Smerácki a SNSácki mafiáni si už posielajú vyhrážky:
„Ak predseda vlády po svojom vyjadrení o tom, že by vedel vládnuť s Andrejom Kiskom, po klamstve o minimálnej mzde, chce pokračovať v klamstvách a útokoch na SNS, môžeme budúci týždeň urobiť pár tlačových besied o čerpaní fondov na školstve v rokoch 2012 až 2016, ako aj o pánovi Brhelovi,“ povedal Danko.
Smeráci vyhlásili odpočúvanie Haščákových kšeftov za vlastizradu! :-))))))))))....)))
V kafilérke si sa narodil a v nej aj skončíš! :-)))))
Vedenie Slovenskej informačnej služby za prvej Ficovej vlády vyhodnotilo odpočúvanie šéfa Penty Jaroslava Haščáka ako nezákonnú akciu a vlastizradu. V relácii NA ROVINU to povedal Peter Holúbek, bývalý dôstojník SIS, ktorý v rokoch 2005 a 2006 realizoval spravodajskú akciu Gorila a spracoval o nej analytický spis.
Takže ficovci vyhlásili odpočúvanie Haščákových kšeftov za vlastizradu.
A že Kiska dnes nehovoril pravdu!:-)))..
Aj tých pár ľudí stačí na to, že Fico je celkom dosratý.:-))))
Odporúčame