Vychádzaš.....
Vyhrážaš z mýlneho predpokladu, že Kočner nemal číslo na Fica.:-)
A toto je len začiatok.
Väčšie ryby prichytené v Kočnerovom mobile prídu na rad neskôr .
A veľryba Fico nakoniec! :-)))))
Blbosťou Švecovej a skorumpovanosťou Súdnej rady, antismetiar!
Čakám kedy si prídu pre mobil na ministerstvo sociálnych veci ku pedofilovi s najsociálnejším cítením, čo mu Kočner s Tóthom zachraňovali prdel.:-))))
Áno skutočnou novou tvárou medzi sudcami i politikmi je jedine Ha-ra-bín, antismetiar!
Nezaťažený minulosťou, nová svieža tvár, nádej Slovenska. Aj s kámošom Mečiarom!:-)))))))))
Súdružka bola aj kandidátkou Smeru na ústavnú sudkyňu a Fico mal byť jej precedom.
Hádam chcel ten novinársky učeň, ktorý písal tento článok, napísať, že Fico obvinil novinárov, alebo že Fico vyčítal novinárom, ale slovo nachytať má úplne iný význam.
Možno titulok diktoval do redakcie priamo Kaliňák alebo Erik s Tomášom.:-)
Kto je to Truban? Ešte minulý rok som o ňom nepočul.
Ale obirmovaného komunistu Fica si fakt vychutnávam. :-))
Fico sa trasie ako huspenina, vie, čo sa o ňom píše v Kočnerovom mobile a musí čakať, kedy sa Tódovej uráčí s tým vyjsť na svetlo božie! :-)))))
Áno, len dáko zle vyzerá.
Rád sa na neho dívam! :-))))
Smerácky mafia dočasne spacifikovala jedného člena.
Nikto z nich sa netešil, všetci sa pred kamerami tvárili ako na pohrebe.
Rád sa na nich dívam. :-))))))
Slováci a bojovať?
Akurát tak hľadať výhovorky, prečo sa nedalo! :-)))))
Prečítaj si knihu od Mária Puzza Krstný otec.
Je to presne o Smere, antismetiar, len autor premenoval dona Roberta na dona Carleoneho:-)))
Myslím, že tvrdé jadro Smeru pripomenulo rebelujúcemu Pellegrínimu, kde všade mu dovolili, ako mafiáni vravia, omočiť zobák.
Takto skrotil Kaliňák pred dvomi rokmi aj dmnt. kpt. Danka, keď tomu sadla mucha na nos a oznámil, že vystupuje z koalície.
Fico s Kaliňákom držia celú bandu pevne v hrsti.:-))
Obyvatelia obcí už asi odpustili.
Teraz v nich volia fašistov.
A fašisti sa klaňajú Tisovi.
Choď tam robiť poriadky.
Utvorte koridor boli výzvy, ktoré prednášal Kňažko. Budaj bol ten v tej kotolníckej čapici. A Švajčiarska mal plnú hubu neskôr Mečiar a DSS-ky.
Ktovie pod akou tribúnou si vtedy bol! :-))))))
Prehovoril rektor akadémie blbosti! :-))))))))
Tvoj tip je úplne špatný, chlapče.
Tú okupáciu a výdobytky komunistického režimu som zažil na rozdiel od teba na vlastnej koži.
Môj sen je Fico v base.
Splní sa do roka a do dňa! :-))))
Odporúčame