Takže som pri tebe trafil! :-))))))
Trockij bol tvoj, Abraxas.
Kovaný komunista, boľševik ako ty!
Čo ja mám s takými špinami ako ste vy? :-)))))
Ešte si zabudol napísať to hlavné
Keby nebolo Hitlera, nebolo by Slovákštátu! :-))))
Kotlebovci - bojovníci za nový poriadok, proti mainstreamu, ty, Duchu, s nimi.
Po boku s Ficom!:-)))))))
Do obhajoby Ģašpara sa zapojili aj miestni aktivisti nacistickej scény MôjDuch a Maxo.
Kotlebova ĽSNS bojuje za očistu systému! :-)))
Gašpar klame.
Veď Krajmer vôbec nebol na mieste činu!
Akože opozičná, fašistická Kotlebova ĽSNS sa ku kauze nevyjadruje.
Vraj bojovníci za poriadok na Slovensku! :-)))))
Laluha: Socializmus s ľudskou tvárou pochovali v auguste 1968 ruské tanky:
Kiežby sa to mohlo vrátiť a tie ruské / sovietske tanky by vykopali z republiky neoliberálov s eSSetom na čele.
Až potom by sa pracujúcemu človeku vrátila jeho hrdosť a úcta.
Nech žije Sovietsky zväz!
Salvador Salvador
21.08.2019
06:45
Pozývací list si už odoslal, či máš stretnutie s ruským ambasádorom na verejnom WC ako Vasko de Biľag?
Hej vy slovenskí komunisti ste si mohli usierať len z Povstáni pražského lidu, aj to len potichu aby vás nebonzli udavači, ktorých bolo medzi vami neúrekom!:-)))
Ja som toho lotra videl prvýkrát naživo v 68-om.
Hneď so spoznal, čo je to za vtáka, či skôr ošípaná!
Za Husákovho komunizmu sme sa smiali :
Druhá svetová vojna bola iba epizódu v Slovenskom národnom povstaní! :-))
A je to tu zas!
Po Kaliňákov a Ficovi získa Matovič aj skalp Jankovskej.
A ďalší sú na rade.:-))))))
Pravda stiahla Jankovskú z titulky.
To Trubana tu omielali z každej strany 2 týždne. :-))))
Kedy si prídu pre Ficov mobil?
Smeráci sa pokúšali odpratať Jankovskú a Fica na Ústavný súd, mali by 12 rokov imunity.
Hovnomet je ruský prístoj maďarskej národnosti, vytvorený na Slovensku a momentálne totálne nasadený na prácach v Nemecku značky "velmiprekvapeny"! :-)
Keď čítam tvoje komentáre, začínam rozumieť Pinochetovi a jeho činom. :-))))))
Že nemá číslo.:-)))
A do volieb ešte príde z talianskej prokuratúry potvrdenie telefonátu s Vadalom.:-)
Odporúčame