Ohlási víťazstvo Smeru vo voľbách do europarlamentu a vzdá sa politickej činnosti kvôli nenávisti médií a opozície, ktorá ohrozuje jeho zdravie.:-))
Ohlási víťazstvo Smeru vo voľbách do europarlamentu a vzdá sa politickej činnosti kvôli nenávisti médií a opozície, ktorá ohrozuje jeho zdravie.:-))
Smer a SNS by nepostavili vládu ani spolu s Kotlebom a Kolárom!
S kým sa chystajú vládnuť, nože experti velmiprekvapený, bardejovčan, Skoromužíķ! :-)))))))
Takže spočítané:
Smer + SNS + Kollár + Nazis - 43,6%
PS + Kiska + SAS + KDH + OĽANO - 49,0%
Máte to špatné, súdruhovia! :-)))))
Nuž to je verejne známa vec, báťušku Putina nepozvali kvôli okupácii Ukrajiny.
75 výročie SNP, na ktoré Ficogríni v predklone pozval báťušku Putina, je násobok 10? :-)))))))))))
Na oslavy 70 výročia pozvaný bol a aj prišiel.
Teraz je za prašivého! :-))))))
Po voľbách čaká Smerákov veľké zúčtovanie za 12 rokov zlodejín, či už bude na čele Fico alebo Pelegríni!;-)))
Putina pre okupáciu Ukrajiny nepozvali na oslavy vylodenia v Normandii.
Ficogríni mu ponúkol satisfakciu vo forme osláv SNP.:-))))))))))))))
O talianskej mafii na Slovensku ani netušili Fico, Trošková , Jasaň , Madej, Imrecze, Kaliňáķ, Hraško, Krajmer či Gašpar.:-)))))
:-))))))))))))
A Fico príde ako čo? :-)))))
Rusi sa správajú trhovo, ako prostitútky.
Niet peňazí, niet lásky! :-)))))
A dupľovaného neúspešného kandidáta Róberta nepozvali?:-)))
Rus by nám zase rád rozkazoval a vyciciaval nás.
Zabudnite tavarišči, naučte sa žiť zo svojho!
A čo čaká strany súčasnej koalície?
Ako a s kým sa budú spájať? :-))))))
Vidím, že vy nazis, ste fanúšikmi týchto zlodejov.
Môžno vás zoberú k sebe! :-)))))
Tak, tak, zúčtovanie čaká tvoj vládny zlepenec.
V zmysle zákonov, ktoré pre vašich ľudí doteraz neplatili.
Isto ťa to tiež teší! :-))))))))
Takýto rozpad zlodejskej koalície málokto čakal.
A to ju ešte, dúfajme, čaká po voľbách zúčtovanie.
Občania budú voliť tých, ktorí ponúknu exemplárne potrestanie zlodejov a zmenu systému, ktorý to umožňoval!
Nie, dealoval Vadala.
Originál prvotriedny kokaín priamo z Kolumbie, preclený Imreczeho colníkmi! :-)))))))
Odporúčame