Toho pozve Kotleba, on Rusov zbožňuje.
Aj nacistov.:-))
Toho pozve Kotleba, on Rusov zbožňuje.
Aj nacistov.:-))
Ja, ty si si predsa zvolil nick V.I.L- sprostého vraha :-)))))))
No nedivil by som sa, ale tie dve diagnózy sú zaručemé!:-))
Na príčine by mohla byť tá progresívna paralýza , na ktorú spolu so syfilisom trpel V.I.L. :-)))))
Môj pekný, ty si na túto debatu Pravdy musel spadnúť rovno z mesiaca! :-))))))))))))))))))))))))))))
Diskutér husar je jeden z cca.10 nickov profesionálneho diskutéra mužíka Scaramužíka ,ktorý býva zablokovaný aspoň 5x do roka a počet jeho tupých príspevkov pod rôznymi nickmi sa už isto blíži k číslu 100 000!
:-))))))))))))))))))))))))))))
Však Fico s Kaliňákom už prehrabali všetko, ale márne, ale márne!
Skončilo to tak, že boli vykopnutí oni dvaja a Ibi sa rehoce! :-)))))))))
Skús osloviť primára, o 10:00 príde ku vám na veľkú vizitu! :-)
Predstav si koalíciu, v ktorej bude Fico, Danko, Bugár a Kotleba. :-)))))))
Fico - premiér, Počiatek - minister financií, Glváč - minister obrany, Richter - minister práce a sociálnych vecí, Plavčan - minister školstva, Zvolenská - ministerka zdravotníctva, Matečná - ministerka poľnohospodárstva......
Pane bože, urýchlene sa zobuď! :-)))))))
Pravda zamlčala, že Kisku vypískali Kotleboví nazis mávajucí zelenými zástavami.
Pravda fandí fašistom v boji proti slovenskému prezidentovi.
Smutné ale signifikantné.:-)
Vidím v dave zástavy kotlebových nazis.
Asi zase robili výstup na Kriváň! :-)))))))
Raz darmo, niet nad socializmus.
Keby sme neboli štrngali kľúčmi, mohli sme sa mať tak dobre aj u nás!:-)
Členstvo v EÚ nás hlavne zbavilo ruskej čižmy, ktorá dusila náš hospodársky rozvoj.
To má veru Markíza veľmi lacných právnikov, až na smiech!
To taký Džbán si účtoval za zastupovanie štátu v kauze Gabčíkovo najprv 77 miliónov €, potom spustil na 14 miliónov.
Pravdou je, že markizackí advokáti sa asi nebudú musieť s nikým deliť , zato Džbána smerácki mafiáni na čele so strapatým asi poriadne skasírujú, ako to už býva v tomto štáte zvykom! :-))))
Najvyšší čas úplne sa odstrihnúť od všetkých ruských dodávok surovín, včítane paliva do atómiek.
Chvíľu to potrvá a bude to niečo stáť, ale bude navždy pokoj od tohoto nespoľahlivého dodávateľa.
Odporúčame