Aj keď nedostali povolenie, dnes na protest na podporu investigatívneho novinára Ivana Golunova v Moskve prišlo vyše tisíc ľudí. Polícia však najmenej 400 protestujúcich zatkla. :-)))))
Aj keď nedostali povolenie, dnes na protest na podporu investigatívneho novinára Ivana Golunova v Moskve prišlo vyše tisíc ľudí. Polícia však najmenej 400 protestujúcich zatkla. :-)))))
Fica uchytí, dobré duely budú aj medzi Dankom a Heroínom a Kotleta versus Heroín.:-)))))
A prečo by mal byť niekto niekomu vďačný za to, čo si kúpi?
Lebo Abraxas tvrdí, že za ruský plyn máme byť vďacní. Prečo?:-)))))
Tie percentá ešte zamieša Harabínova strana, Heroín dnes odkázal, že do strany nevstúpi, aby mohol byť naďalej hanbou súdnictva, ale že zákon mu nezakazuje byť volebným lídrom strany a zároveň súdiť - nenormálny vychcanec je to!:-)))))
Zoberie percentá "národným a kresťanským" stranám ako sú Smer, Kotleby, SNS a Kollár.
To bude hašterenia na "národne a sociálne cítiacej scéne! :-)
Čo tebe ,Tónko , dávajú Rusi plyn a elektriku zadarmo, že vyžaduješ pre Rusov vďačnosť?
Lebo my ostatní im za všetko platíme!:-)))
Zaujímavé je koľko Rusov si myslí, že okupácia Československu bola správna a Rusi boli oprávnení zasiahnuť. A to aj medzi mladými ľuďmi, ktorí tieto časy vôbec nezažili.
Myslia si, asi je im to tak vštepované, že keďže vyhrali druhú svetovú vojnu, dobyté krajiny majú byť navždy ich vazalmi a preukazovať im účtu a vďačnosť. V tomto sú s nimi zajedno aj miestni rusofili!
Na rozdiel trebárs od takého predsedu parlamentu Pudr. kpt. Andreja Danka, že? :-))))))
Nájdem si ho niekde, aj keď asi nebude taký obsiahly ako ten, ktorý si mi poslal.
Moc ruského impéria v tomto storočí značne upadla.
Hlavne by ma zaujímali ruskí vojaci bojujúci na Ukrajine, isto dostanú tiež status veteránov.
Vlastne tam žiadni neboli a nie sú, takže asi nie.:-)
Pekný link vojen za šírenie slávy ruského impéria v 20.storočí.
Ďakujem preštudujem si to.
A ruské linky o ruských imperiálnych výbojoch v 21.storočí nemáš?
Áno, Kiska zrušil Ficov sen o prezidentovaní, ale to bola zásluha Fica, nie Kisku.
Lebo Fica by bol porazil aj Kňažko, či dokonca Prochádzka.
Lebo národ slovenský neznáša obirmovaného komunistu precedu Róberta Fica a dáva mu to vyžrať v každých voľbách.
Definitívu dostane budúci rok v marci!
Prečítal som si tvoj odkaz. Je o niečom inom.
Takže link na to , že Ukrajinci učastní na okupácii Československa,majú za túto okupáciu štatút veteránov by som prosil.
Zrejme si, chlapče, ruskú okupáciu nezažil, keď píšeš o rozvoji a slobodnom živote! :-)))
Autor do svojich kecov zabudol napísať, že schvaľuje ruskú okupáciu Československa.
Nie môj pekný Ficova mama nemá nič so zákonom, to Ficov brat.
Nevyplatené faktúry nie sú uznané, lebo polícia nevie nájsť bezdomovca, na ktorého Fico prepísal firmu, tým, ktorí práce vykonali, ostali len oči pre plač. Polícia prípad odložila. :-)))€€
Nie, chcem len využiť tvoj dnešný ýzápal boja za spravodlivosť!
Angažuj sa za vyšetrenie Ficovho brata, veď si nejaký bojovník proti kapitálu!
A Fico aj so svojím bratom sú trójske kone kapitálu, či nie? :-)))
Áno, vyšetrovala.
Skutok sa nestal. Nevedia nájsť bezdomovca!:-)))))
Aký podvod Ťóno.
Nevrátili pôžičku a či čo?
Tak, tak, Kaliňákova NAKA sa činí, vyšetruje Matoviča a hlavne Kisku. Nenašla nič vhodné.
Po voľbách sa karta obráti, Matovičova NAKA, bude vyšetrovať kšefty Kaliňáka , Počiatka, Fica, Danka, Bugára.......
Uvidíme, ako sa jej bude dariť, či nájde niečo na vhodné pre novú prokuratúru. :-))))))))
Ja nemám idoly, môj pekný.
Ale keď si sa už ozval, čo a komu to ukradol Kiska v tom 1998, kto je škodný?
V čom spočíva zločin?
Daj vedieť! :-)))))))
Odporúčame