Kováčik, o čom je ten článok?
Kaliňák nedodal nič údernejšie? :-))))
Kováčik, o čom je ten článok?
Kaliňák nedodal nič údernejšie? :-))))
Farár ti daroval po extempore v sakristii, mužík? :-))))
Vadala, Trošková, Jaseň, Madej, Imrecze, Gašpar, Kaliňák, Fico! :-)))))))))
S Ficom alebo bez Fica, Smer končí tak či onak.
Len s Ficom bude ten koniec oveľa zábavnejší! :-))
Asínus založil váš rod, mužík! :-)))))
Dúfam, mužík, že si s nimi nekradol,
Lebo: mitgefangen - mitgehangen! :-)))))))))
Ficovým oznámil Slovensku: Smer to som ja!
Veľmo ma potešil! :-)))))))))))
Ďakujem,že si sa ozval, mužík!:-)))
Chodil iknognito po Slovensku a nikto ho nespoznal.
Tomu zase veríš ty! :-))))))
Heroín zoberie hlasy Kotlebovi , Dankovi a Smeru. :-))
Pelegríni si užil svoje dva týždne slávy. Prijali ho Trump i Putin.
Potom sa vrátil Fico z alkoholického tripu a vytrel si s Pelem rť! :-)))))
Tvoja mamička ťa nafilmovala pri večernej modlitbe.:-))))))
Srandu máme zo Smeru, smeráčik, srandu!
Či už s Ficom alebo Pelegríni na čele! :-)))))))
Geniálnej dvojici namerali 17%, s kým bude vládnuť? :-))))))
S kým urobí Robertko kypiaci zdravím po voľbách koalíciu, mužík ?
Daj vedieť, všetkých to zaujíma! :-)))))
Správne Fico, si chlap, na čele smeráckych zlodejov po voľbách hrdo rovno do basy!:-))))
Či s Ficom, či bez neho, Smer je v perdeli.
Nemá s kým zostaviť vládu!
A s kým bude Fico po voľbách vládnuť?
Nože napíš zostavu, expert! :-))))))))))))
Odporúčame