Nesúďte tak prísne Fica, v mafii sa také veci občas stávajú, možno dakto iný chce byť capo di tutti capi, vtedy hrozía prestrelky!
Opatrenia schvaľujem! :-))
Nesúďte tak prísne Fica, v mafii sa také veci občas stávajú, možno dakto iný chce byť capo di tutti capi, vtedy hrozía prestrelky!
Opatrenia schvaľujem! :-))
Ešte stále veríš v zázrak, že donútite Kisku alebo Čaputovú vymenujú Ficka?
Máš to v mozočku riadne domiešané! :-))))
V 1. kole nenavolili nikoho, lebo čakali, či bude prezidentom Šefčovič, aby mohol kandidovať Fico.
To čo sú za voľby?
Ako ktomu prídu kandidáti, kto vymyslel a realizoval túto volebnú frašku v parlamente?
Mali navoliť 18, ale špekulovali! :-))))
Nečitáješ gazetu!
Fico prišiel na vypočúvanie a vyhlásil, že on chce byť iba predsedom Ústavného súdu, nie obyčajným sudcom! :-)))))
V stredu bude vymenovaný predseda Ústavného súdu.
Jediným prihláseným na túto funkciu bol Róbert Fico.
Zajtra bude jeho veľký deň! :-))))))
Preceda dnes dakoho pohryzie! :-))))))
Veľmi správne Kiska!
Ústavný súd je sfunkčnený a teraz už nevymenovať nikoho až do nových parlamentných volieb.
Po nich navoliť odborníkov a charakterných ľudí.
Musí však tak rozmýšľať aj Čaputová.
Ako sa do hory volá, tak by sa malo aj z hory ozývať! :-))))))))
Sudcu Radačovského prichytili policajti s kokaínom a nelegálnou zbraňou v aute.
Všade na svete by išiel do basy a v živote by už nesúdill.
Na Slovensku ho sudcovská mafia na čele s Harabínom po desaťročnom odvolávaní zbavila obvinenia a vrátila mu sudcovský talár.
Teraz má kandidovať za nacistov do europarlamentu.
Takýto človek ide posudzovať Kisku. :-)
To je úplne jedno!
V Pravde by naňho nakydali, či podpíše, alebo nie.
A chamraď by tu na debate tiež kydala na prezidenta tak či onak! :-))))))
Kiska je na vine, ťuťmák s tromi univerzitami? :-)))))))
Hľadal som cez Google nejaký článok na Pravde s titulkom Gašparovič nie je nadstranícky prezident, prípadne Gašparovič je skoro by člen Smeru.
Za 10 rokov Gašparkového prezidentovania nič!
Záver- buď nám pokazený Google v počítači, alebo Pravda nie sú nadstranícky noviny, alebo je Pravda skoro denník strany Smer! :-)))))))))))
V Sýrii ide asi o dohodu chazarov Putin a a Netanjahua o neútočení. :-))))
Č
S taká najdôležitejšia otázka pre redaktorov Pravdy :
Dávaju predsedovia vlády za Smer Pellegrini a ex Fico interview zahraničným novinám po anglicky?
Lebo ak nie tak by ich to podľs Pravdy značne diskvalifikovalo na výkon ich funkcie! :-)
A či nikto z cudziny nie je na ich názor zvedavý? :-)))))))
S 400 majú dosah 400 km!
A Izrael si veselo bombarduje okolí Damasku! :-)))
Áno, Rusko sa tam primiešalo do sporov medzi Izraelom a Arabmi!
Russian go home!
Ruskie idite domoj!
No riadne starosti narobíš svojím nahlásením nazis Kotlebovi!
NEBUĎ SLONDOŠ! :-))))))))))))
Slintoško, dakto ti do avataru napísal NEBUĎ *OCOT !
Bol si to ty, či admin na Pravde, lebo ja také privilégium nemám!
Daj vedieť, kto ti to tam napísal! :-)))))))))))
Odporúčame