Izrael je so Sýriou od roku 1968 vo vojnovom stave, ak nevieš! :-))))))
Sýria na rozdiel napríklad od Egypta nechce uzavrieť s Izraelom mierovú dohodu!
Izrael je so Sýriou od roku 1968 vo vojnovom stave, ak nevieš! :-))))))
Sýria na rozdiel napríklad od Egypta nechce uzavrieť s Izraelom mierovú dohodu!
Na vulgarizmus sa ide sťažovať Slintoško, ktorý má v každom príspevku uvedený avatar s titulom NEBUĎ * OKOT!
NEBUĎ *OCOT Slintoško! :-)))))))))))
Kotleba sa otvorene hlási ku fašizmu, k čomu patrí aj fašistický vreskot SIEG HEIL, prípadne jeho slovenská fašistická verzia Na stráž, prípadne číslo 1488, prípadne fakľové pochody v nazis uniformách.
Pravda, keď na súde príde k lámaniu veci , vtedy nazis my nič my muzikanti, Bazmeg Mizík neovláda počítač a zmrd Uhrík sa nevie vyjadriť k holokaustu, lebo nie je historik! :-)))))))))
Načo nanosili Rusáci S-400 do Sýrie, keď sa ich boja použiť?
Chazarská dohoda Putin Netanjahu?
Alebo sa Rusi boja, že im Izrael v odvete zlikviduje PVO obranu v Sýrii? :-)))))))))))
Za tolerovanie jeho vulgárných príspevkov a avataru je zodpovedná redakcia Pravdy! :-)))))))))
Ako píšeš v svojom avatare NEBUĎ *OKOT! :-))))
Ako píšeš v svojom avatare NEBUĎ *OKOT! :-))))
Ako píšeš v svojom avatare NEBUĎ *OKOT! :-))))))))))
Koľko berie admin za to, že toleruje takéhoto primitívneho, sprostého, vulgárneho ruského trolla na debate Pravdy? :-))))))))))
Opätovne prosím všetkých piatich leningradských trollov , aby už mi konečne dali link na to, ako ruský prezident Putin dáva interview v angličtine!
Konkrétne vyzývam al-KGBáka, mužíka Scaramužík a nebuď-okota Slondoška! :-)))))))))))))
Tiež si dostal z Leningradu tie isté noty ako tvoj kolega takisto ruský troll velmiprekvapený?
Odpoviem ti to, čo jemu včera o 21:00
He-he-he dobre klameš po anglicky prehodil dve vety, keď príchádzal do miestnosti, potom si sadli, pripli im mikrofóny a Putin kvákal celý čas po rusky! :)))
Zlý link ti dodali z Leningradu, rozkáž im nech hľadajú ďalej! :-)))))))))))))))
Iba čítal prejav, aj to možno len z playbacku, mužík! :-)))))))
Slintoško, prečo ti admin trpí vulgarizmus v tvojom avatare?
Ste obaja riadení z Leningradu? :-)))))))
Iba tebe a ostatným ruským trollom to vadí, keď prezident nedává interview po anglicky.
Takže poďme, pusti sa do ruského prezidenta! :-)))))))
Putin nikdy nedal interview po anglicky!
Čo je to za prezidenta?
Slondoško, hŕŕr do neho! :-)))))))))
Nemčina nie je angličtina!
Anglicky Putin nikdy nedal interview! :-)))))))
Slintoško, prečítaj si s porozumením aspoň 10 krát nápis na tvojom avatare.
To je môj odkaz pre teba! :-))
Putin dáva interview zásadne v ruštine, hoci Sputnik deklaruje jeho dobrú znalosť angličtiny.
Pravda a jej trollovia Slintoško, al-KGB a mužík Scaramužík, čo s tým ? :-)))))))))
Slintoško, prečítaj si s porozumením aspoň 10 krát nápis na tvojom avatare.
To je môj odkaz pre teba! :-))
Slintoško, prečítaj si s porozumením aspoň 10 krát nápis na tvojom avatare.
To je môj odkaz pre teba! :-))
Odporúčame