To ako učiteľ chodil heilovať s fakľami v nazis uniformách po Bystrici?
Neskutočné!
To ako učiteľ chodil heilovať s fakľami v nazis uniformách po Bystrici?
Neskutočné!
Jasne, že ovláda, náckom na pochodoch bežne recitoval Shakespeara v origináli! :-))))
Škoda, že ste si nezvolili Kotlebu.
Ten vie po anglicky akurát Sieg Heil! :-)))
Neuplatnil si sa v Historických zemích ani v Reichu, tak si zakotvil na Slovensku, aby si mohol Slovákom dokázať, že si ešte blbší ako oni.:-))
Fico vraj angličtinu ovláda.
Počul ho niekto dávať rozhovor po anglicky?
Pravda sa tomu nikdy nevenovala, o Čaputovej angličtine je to už tretí článok.
Slúžia iba na vyhecovanie miestnej luzy! :-)))))))
Boľševik o terore káže! :-)))))))))
Komunisti a nazis sú len dve strany tej istej mince - totality.
Aj u nacistov.
Áno, pripravuje sa druhé vydanie Bláhovej knihy , budú aj cudzojazyčné preklady.
V cudzine vyjde pod priliehavejším názvom Zápisky blázna.
Mor ošípaných vás zbaví všetkých strastí vášho zbytočného živorenia, krochkáči. :-)))))
Skutočný víťaz volieb potrebuje urýchlenú hospitalizáciu v prí-sluš-nom za-ria-de-ní!:-))
A ešte pochádzaš z Moravy, z nemeckých predkov, tvoj dedo bol najsilnejší z celej dediny, máš silné nemecké auto, chodíš venčiť psa a bol si najslávnejším riaditeľom významnej fabriky na Považí.
Zabudol som na niečo osobné, s čím si sa tu už chválil?
Okrem tvojej geniality, prirodzene! :-)))))))
Medzi chrchľavou luzou sú aj takí, ktorí deklarujú vyštudované 3 univerzity v kapitalistickej cudzine.
No uveril by si tomu? :-)))))))
Už je to raz na tomto svete tak.
Páni sa s pánmi stýkaju.
A luza chrochce tu na debate Pravdy. :-)))))))
Rada prokurátorov doteraz nič nevidela, nepočula.
Trnku dovtedy odkladali až prešvihli termín. :-))
Prokuratúra potrebuje radikálnu reorganizáciu fungovania a výmenu skorumpovaného vedenia.
Kotlebovi nazis nie sú pre Pravdu problémom.
Pre Pravdu je problémom Kiska a jeho ešte neexistujúca strana.
Lebo tá na rozdiel od ĽSNS isto nebude možným koaličným spojencom Ficovho Smeru! :-))
Tak sa nám to to pomaly vyjasňuje.
Priaznivci Fica, Danka, Harabína a Kotlebu.
A potom ešte zvyšok Slovenska.
Voľby rozhodnú. :-)
Všetko je krásne a v pohode.
A do toho sa zjavíš ty! :-)))))))
Odporúčame