Všetko je krásne a v pohode.
A do toho sa zjavíš ty! :-)))))))
Všetko je krásne a v pohode.
A do toho sa zjavíš ty! :-)))))))
80% ľudí Fica v politike nechce, on sa cíti pripravený byť premiérom.
Pravda idééš! :-)))
Kto spôsobil škodu veľkého rozsahu Slovensku a všetkým motoristom?
Aké úplatky zobrali tí, ktorí rozhodovali o tejto stavbe?
Ako boli/ budú potrestaní?
Americké trestné právo je oveľa prísnejšie ako slovenské.
O skorumpovaných s slovenských súdoch ani nehovorím.
Ruský paholok dmnt. kpt. Danko by rád zapredal našu suverenitu Rusku.
Nazis Kotleba tiež.
Nikdy sa im to nepodarí!
Povedz svojej mamičke! :-))
Nuž Ficko je isto bohatší ako Matovič, jeho majetok ale pochádza z korupcie , takže oficiálne si nemôže dovoliť kúpiť ani len ten byt v Bonapate, v ktorom býva. :-))))))))
Dovtedy môžeš fajčiť Skoromužíka! :-)))))))))))
Nie som si istý či sa NATO tej stovky dožije.
Po hospodárskom krachu a rozpade Ruska už existencia NATO stratí svoje opodstatnenie.
Domov sa vrátia v cínových truhlách.
V čele klaka, pak ctnostné rodiny a náruč chryzantém,
černá saka a žena hrdiny pod paží s amantem,
kytky v dlaních a pásky smuteční civí tu před branou,
ulpěl na nich pach síně taneční s bolestí sehranou.
Co tady čumíte? Vlezte mi někam!
Copak si myslíte, že na to čekám?
Co tady civíte? Táhněte domů!
Pomníky stavíte, prosím vás, komu?
Mafiáni na čele s Vadalovým pina-šógorom vyberajú sudcov. :-)))))
Nech títo ruskí komici ešte vypočítajú, koľko Rusi dlhujú Tatárom.:-))))))
Kiska si teraz počká kým mu koalíció dovolí ešte 12 kusov a potom si vyberie! :-))
Tvoj otec býval ku tebe veľmi krutý, ale mal pravdu, mužík! :-)))))))
Pravda si najala na zhadzovanie slovenskej prezidentky pani Čaputovej skrachovaného majiteľa vešteckej agentúry Polis Jána Baránka alebo, akoby ho môj osobný priateľ Scaramen nazval, rapavého Johna.:-))))
A tvoj prezident a víťaz volieb Ha-ra-bín ako?
Kedy začne robiť poriadky v Bruseli?
Stále ste spolu na izbe?:-))))))
Na ja, Vadala sa zaoberal pašovaním kokaínu a na úrade vlády bola kopa odberateľov, telefóny vyzváňali v kuse! :-))))
Odporúčame