Počuj expert, nemáš nejaké nové čísla od tej agentúry, čo dávala 55% Harabínovi. :-))))))))
Rád by som vedel ako dopadne 2.kolo .
Počuj expert, nemáš nejaké nové čísla od tej agentúry, čo dávala 55% Harabínovi. :-))))))))
Rád by som vedel ako dopadne 2.kolo .
Najlepšie trafil ten prieskum , čo sem strkal pred voľbami, že Ha-ra-bín 55% ! :-)))))))))
Mužík, prečo sa hneváš veď vyhral tvoj prezident Harabín.
Zúčastníš sa inaugurácie?
Ako nazis, kedy bude inaugurácia Harabína ?
Škoda ti , tatko, topánky drať!
O 2 týždne bude výprask, aký ani Fico nezažil!
Ďakujeme ti, že si sa ozval, mužík! :-)))))
Pekný sobáš si mal , mužík.
A ktorýže si ty?
Tipnem si, ten so závojom je tvoj manžel! :-)))
Ficom vyškolený klamár Šefčovič oznámil svetu, že Čaputovú v prvom kole volieb odmietlo až 60% voličov!
Taktne pri tom pomlčal, že podľa tohoto kritériá jeho odmietlo až 82% voličov.:-)))
Taký istý pohľad na výsledky má aj Harabín, ktorý sa vyhlásil za víťaza volieb vzhľadom na množstvo vlastných peňazí vložených do kampane. Lexove peniaze tento blázon samozrejme nepočítal. :-)))
Takže budeme mať asi troch prezidentov! :-)
Ušiel sa ti k obedu rezeň od Šefčovičových ? :-)))
Šefčoviča ako Ficovho poškrabka čaká v druhom kole ešte väčší výprask ako jeho obirmovaného predchodcu pred 5 rokmi.
Je absolútne neautitentický, vydáva sa kresťana a veľkého národovca so silným sociálnym cítením, melie hubou ako tibetský motlitebný mlynček, ale zďaleka cítiť falošnosť a neúprimnosť jeho slov.
Pritom mu ide iba o kariéru a zachovanie súčasného status quo a ochranu zlodejov zo Smeru. Je presne taký oko oni!
Šefčoviča ako Ficovho poškrabka čaká v druhom kole ešte väčší výprask ako jeho obirmovaného predchodcu pred 5 rokmi.
Je absolútne neautitentický, vydáva sa kresťana a veľkého národovca so silným sociálnym cítením, melie hubou ako tibetský motlitebný mlynček, ale zďaleka cítiť falošnosť a neúprimnosť jeho slov.
Pritom mu ide iba o kariéru a zachovanie súčasného status quo a ochranu zlodejov zo Smeru. Je presne taký oko oni!
Sumarizované výsledky volieb:
Slniečkári a vítači 59%
Antisystém a nacisti 28%
Katolíci 11%
Writer, Writer, Cigáni, ktorí sa hrabú v kontajneroch, sa živia poctivejšie ako ty s tromi univerzitami! :-)))))
Všetkým nazis a antisystému:
Nedajte sa zviklať slniečkármi a Šerešom, druhom kole krúžkujte Harabína!
Budú pokusy vydať falošné lístky bez proslovenského kandidáta Harabína, žiadajte si tie pravé!
Ináč vám hrozí nasťahovanie 200 tisíc moslimov do každého okresu!!!
Haló nazis a alternatíva, kde je tých Harabínových 55% z " nesfalšovavaných zdrojov " ? :-))))))))
Ešte by mala EU v rámci sankcií vyhostiť detičky ruských papalášov zo svojho územia a naopak Rusi detičky EU papalášov.
By sme sa pobavili! :-))))))
Si prvý, ktorý ocenil genialitu Danka.
Sulíka bol iba za hlupáka, Fico je však vážny kandidát na Kočnerovho parťáka.
Nenávisť oboch k novinárom je chorobná.
Viedla až k vraždám.
Alebo Kočnerov spolubojovník vo vykynožovaní protislovenských prestitútov, Róbert Fico. :-)
Odporúčame