Pravda ponúkla miestnej luze zábavu. :-))))
Pravda ponúkla miestnej luze zábavu. :-))))
Že slabo ovládajú slovenský pravopis, napr. aj Marta a Pavol. :-)
Kočner predal Haščákovi Gorilu za milión € a tvrdil mu ,že to bola jediná kópia.
Potom exgenerálny prokurátor Trnka , ktorý púšťal Gorilu Čižnárovi aj Ficovi, poslal za Haščákom ďaľších dvoch vydieračov, že aj on si chce omočiť zobák.
Načo prišiel Kočner za Trnkom a .........
Stalo sa to v roku 2014.
Toto nevymyslíš, toto je Ficov štát! :-))))))))
Kočner predal Haščákovi Gorilu za milión € a tvrdil mu ,že to bola jediná kópia.
Potom exgenerálny prokurátor Trnka , ktorý púšťal Gorilu Čižnárovi aj Ficovi, poslal za Haščákom ďaľších dvoch vydieračov, že aj on si chce omočiť zobák.
Načo prišiel Kočner za Trnkom a .........
Stalo sa to v roku 2014.
Toto nevymyslíš, toto je Ficov štát! :-))))))))
Prečítajte si holúbkovia Denník N, Tódova tam píše o Ficových kámošoch, vy sa tu sa odbavujete nad sprostosťami. :-)))))
Dmnt.Danko by rád vyvolal predčasné voľby, lebo ak založí Ha-ra-bín stranu, luza voliaca SNS prejde k víťazovi prezidentských volieb Pudr. Ha-ra-bí-no-vi.
Rusnák Harabín bude novým vodcom národne orientovaných Slo-vá-kov! :-)))
Jeho národné srdce sa teraz zmieta medzi Harabínom a Kotlebom.
V prvom kole volil Harabína, Kotlebu bude voliť teraz v druhom.:-)
Chudák Fico, strašne ho trápi kmotrovský vzťah s Vadalom.
On vraví, že s ním nemal nič spoločné, okrem Troškovej onej.
A keď bude treba, poprie aj to.
Príď volit na druhé kolo, Imriško.
Pán pravý prezident Ha-ra-bín ti preplatí letenku z Miami. :-))))))
Že najväčší faskalapy na Floride sú tamojší Slováci, ktorí trollujú na Pravde, Imriško! :-)))))
Dnes som si pozrel obe tlačovky neúspešného predsedu Ústavného súdu. :-)))))))
Šefčovič sa musel hanbiť ako pes.
Bude mať čo v Bruseli eurosocialistom vysvetľovať. :-)
No zbohom !
Šefčovič to môže zbaliť, prehral aj na Pravde, to ho v realite čaká riadny világoš!
Pánbožko ťa riadne obdarovali, mužík. :-))))
Povedz apuškovi.
U vás platí: aký otec taký syn! :-))))))
Výborne, pokračuje sa na Slovensku.
Zločineckú ruskú armádu sme vypoklonkovali pre 28 rokmi.
Fašistov momentálne rieši Najvyšší súd.
Označoval si to za vierohodný zdroj na rozdiel od kúpených mainstreamových agentúr, agent al-KGB! :-))))))
Tuším si frustrovaný z konca Ficovlády.
Rúca sa ti svet? :)
Tých 55% bol Harabínov zisk v "zaručene objektívnych prieskumoch" 1.kola.
Linky na ne sem pastovali najmä ruskí agenti Secret a al-CIAda. :-)
Odporúčame