Rusi preč zo Sliaču!
Nechceme Rusov na našom svojbytnom území!:-)
Danko, Hoľko, Gajdoš pred vojenský súd!
Rusi preč zo Sliaču!
Nechceme Rusov na našom svojbytnom území!:-)
Danko, Hoľko, Gajdoš pred vojenský súd!
Našťastie väčšina veriacich nie je bigotná a má na rozdiel od ich pastiera zdravý rozum.
Hrubým omyl, buzerantské pochody chodí Bláha so synom a Beňová .
Veď vravím, že tu na trollov zasadol Duch Svätý!
Celý život si sa klaňal ruskému syfilitikovi! :-))))
Prežili sme farára Tisu i boľsevika Husáka!
Aj na teba, boľševik, dnes zostúpil Duch Svätý?
Veď si celý život vykrikoval, že náboženstvo je ópium ľudstva! :-)))
Teda podľa katolíckych farárov Čaputová nie, Mikloško nie.
A ktorýže je ten ich vyvolený, Šefčovič, Harabín či Kotleba?
Ktorý z nich je ten najvhodnejší za prezidenta podľa katotolíckej cirkvi?
Keď povedali A, nech povedia aj B!
Neuveriteľné na koľkých smeráckych a harabínovských trollov zosadol nečakane dnes doobeda Duch Svätý.
Veľká renenesancia katolicizmu tu na debate Pravdy!
Ty, keď je treba, si marxista i fašista, katolík i ateista.
V skutočnosti si však ruský onanista, odbavujúci sa tu na debate Pravdy. :-)
Kukám, že ti obmedzili prístup k internetu.
Nová terapia, či nový primár?
Katolícka cirkev je a vždy aj bola veľkou morálnou autoritou predovšetkým v otázkach homosexulality a pedofílie.
Niet nad odborníkov.
Mužík, mužík, ty si riadny Kaliber!
Dakedy sa hovorilo " ako stovka rúra "! :-)))
Katolícka cirkev nepodporila Mikloška ale Šefčoviča.
Mikloško je chudobný.
Čudo zvané Ha-ra-bín je naozaj sudcom?
Veď ten človek to zjavne nemá v hlave v poriadku!
Tá kreatúra Harabín, že je hviezda slovenského súdnictva?
Však to je čistý magor! :-))))))))
Odporúčame