Aj tvoji prezidenti, súdim.
Či sa mýlim? :-)
Ináč troll, máš tu 97 príspevkov od 18:42,
100 príspevkov za 180 minút, zrejme nový rekord! :-))))))
Si platený za kusy?
Aj tvoji prezidenti, súdim.
Či sa mýlim? :-)
Ináč troll, máš tu 97 príspevkov od 18:42,
100 príspevkov za 180 minút, zrejme nový rekord! :-))))))
Si platený za kusy?
Vyfasoval od nej parádne nakladačku v prvom kole volieb.
Nevšimol si si?:-)
Alebo Harabín, ten klamal v každej druhej vete, že?
Ha-ra-bín a Šefčovič tvoji prezidenti, al-CIAda.
Jeden skapal túto sobotu, druhého to postihne na budúcu! :-)
Šefčovičou uhýba z konfrotačného štýlu, ťažko bude ale naprávať kotrmelce, ktoré mu do kampane naordinovali Erik s Tomášom, má málo času a voliči neuveria jeho premene.
Dopadne horšie ako Fico keď besnel proti Kiskovi. :-)
Že si to vydával za prieskum hodnovernejší ako prieskum agentúry Fokus a chrochtal si blahom , akého budeme mať dobrého prezidenta! :-))))))
To kto sú Bratislavské noviny?
Lebo ty si nimi spochybňoval Focus. Týchto si mal za hodnoverných. :-)
Dovoľ al-CIAdovi nech sa vyjadrí! :-))))
Al -CIAda tu 2 týždne trolloval 55% Harabínove preferencie.
Teraz tu šíri ďalšie ujoviny.
Je to duševný mrzák a platený troll! :-))
Ty si tu troloval 2 týždne 55% Harabínových volebných preferencii.
To bola tvoja tvoja dizertačka, ruský troll!
Prezidentom Cajly bude, a ty jeho prvým ministrom! :-)
Moja nevraživosť Rusku vyplýva z ruskej okupácie mojej vlasti, ty ruský agentíček! :-))
Môže sa vzdať akurát tak nedeľných rezňov.
Trpezlivo čakaj ,dnes je tu veľký pretlak ruských tupcov.
Aj na totálnych blbov príde rad, teraz sa pýtam al-CIAdy.
Odporúčame