No to sa nám Ha-ra-bín, Kotleba a Daňo, tri hviezdy antisystému, na Markíze vyznamenali.
Kovačič s nimi vyzametal štúdio! :-))))))
No to sa nám Ha-ra-bín, Kotleba a Daňo, tri hviezdy antisystému, na Markíze vyznamenali.
Kovačič s nimi vyzametal štúdio! :-))))))
Biľak bol ako ty, tiež ruský agent.
Prečo sa za neho hanbíš a prehadzuješ ho k modrým?
Ešte raz, ruský agent to bol, tak ako si ním aj ty! :-))))))
Správny postoj zlodejov z SNS.
Opustíte zlepenec a v momente máte na krku vyšetrovateľov a prokuratúru! :-)))
Máš skvelú príležitosť zbohatnúť.
Stávkové kancelárie ti vyplatia na každé vsadené euro na koňa Harabína 17€! :-))))))
Na ja, ďalší marxistický intelektuál.:-)
Bláha je asi taký intrlektuál ako ty, mužík! :-)
Marxizmus bol ópiom ľudstva.
Na hašiši fičí už len dmnt. Bláha jeho stranícky kolegovia prešli už dávno na kapitalistický kokaín.
Šéfino dokonca dealoval pre Kalábrijcov. :-)))
Čo už je v 21. storočí smiešnejšie ako vyštudovaný marxistický "filozof“? :-)
Byť marxistom je asi rovnaká diagnóza ako byť ocotom!
Bláha dokáže byť súčasne obojím! :-))))
Áno,ale nikto tak po novembri nekradol ako komunisti Mečiar a Fico! :-)
Kam sa Rusi napchajú tam je istý hospodársky krach. :-))
A to ešte Venezuela dlží kopu miliárd ruským ťažobným spoločnostiam, ktoré teraz ovládajú celú ťažbu ropy.
Tak to dopadne vždy, keď sa luza dostane k moci! :)
Prezidenti neurčujú, kde bude ktorý diplomat pôsobiť, tupci! :-)))))
Sme v NATO a chceme byť v NATO .
NATO je zárukou bezpečnosti malých európskych štátov pred ruskou rozpínavosťou .
Treba jasne odsúdiť ruské vyhrážky nášmu štátu a ruských agentov z SNS, kúpených ruskou stranou, vyhnať z vlády.
Dementní zlodeji z SNS, ktorí za peniaze predajú aj vlastnú mater, nebudú určovať smerovanie Slovenska!
Sedliak, sedliak, ty si najmúdrejší, keď čušíš!
Že na účet volebnej kampane! :-)))))
Na ruskej ambasáde sa nachádza 34 diplomatov, je to tam samý špión.
My máme v Rusku 10 diplomatov a stačí to.
24 Rusov treba ihneď poslať domov!
Škoda, že Šefčovičovu kampaň nevedie Maďarič.
Pri tejto príležitosti by ho dal obirmovať.
Kľuďas, načo teda boli Fico s Pelegrínim za Kiskom?
Daj tvoju verziu ! :-))
Ficogríni sa bol aj Ficom vyhrážať Kiskovi basou, ak nevymenuje Fica za predsedu ÚS.
Teraz sa ide robiť za fajnového ! :-)))
Teším sa na voľby.
V 1.kole dostane od Čaputovej výprask Šefčovič i Ha-ra-bín .
V 2.kole kandidátka vypráši zostavšieho. :-)))
Odporúčame