To,čo tvoja žena, dcéra a matka!:-)))
To,čo tvoja žena, dcéra a matka!:-)))
Na najvyššom súde dával odmeny hlavne sebe a svojim súložniciam, Pán ale vidí všetko, na Poslednom súde to najvyšší sudca Heroínovi spočíta! :-))))))
Zvolebnieva sa, zlodeji sa predbiehajú jeden pred druhým, čo ponúknuť chudobe! :-)))))
Je mi trochu ľúto eurohujera Šefčoviča, v podstate si on vyžerie nenávisť, ktorú ľudia cítia k zbesnelému Ficovi.:-)))
A ku Harabínovi tiež! :-)))))
Budiž k Ficovi Pán Boh milosrdný! :-)))))))
Však to tu aj pri presadzovaní ruských záujmov bežne robíš! :-))))))
Povedal neznámy mládenec, z ktorého kmotríkova TA3 urobila predsedu slovenského parlamentu, dement od prírody a nenažraný zlodej .
Však si aj ty chcel kandidovať kandidovať za prezidenta, len si sa spamätal, lebo z teba by ani tisíc agentúr nedokázalo urobiť slovenského prezidenta.
Stačí keď raz otvoríš hubu a si skončil!
Vývoju Čaputovej preferencií veľmi napomáhajú Ficove táraniny.
Robo ideš! :-))))))
Takéto primitívne neobjektívne články v réžii Fica akurát tak odháňajú hlasy Šefčovičovi a pridávajú Čaputovej.
Good job, Pravda!:-))
Mindrák a ostatní ruskí agenti požívajú Kaspersky Lab antivír.
Namontovali im ho experti z Leningradu. :-)))
Mali by ste skúsiť fakľové pochody v uniformách.
Vodcovi sa isto zdvihnú percentá! :-))
Jurko, s tým nákupovaním zbraní si si ho nepomýlil s dmnt. kpt. Dankom?:-)
Fico dal podnetnú myšlienku: Kiska by nemal vymenovať Ústavných sudcov, počká to.
Jeho nápad by mal rozvinúť nový prezident asi takto.
Ústavných sudcov by nemal navrhovať tento parlament, ale až nový.
Počká to!
Člen policajnej mafie, ktorá dodávala informácie vrahom Kuciaka.
To je pre neho akože trest???
Výlevy červeného opilca iba viac nasie.rajú národ a odniesie si to jeho nastrčená prezidentská matrioška!
Ficove besnenie z posledných dní je najpravdepodobnejšou príčinou poklesu Šefčovičových preferencií.
Nenávisť k Ficovi sa prenáša čoraz viac na jeho kandidáta.
Len tak ďalej preceda! :-))))))
Pán redaktor Repa, čo napíšete ak Matovič tých 50 000 hlasov dostane? :-))
Dúhová vlajka už vlaje nad úradom vlády aj kotlebovou vírivkou!
Druhé kolo nebude, Harabín vyhrá už v prvom kole!
A jeho prvým rozhodnutím bude prijatie Ruska do NATO.
Trump i Putin majú popi...., novým pánom sveta bude pravoslávny, národne orientovaný slovenský rusnácky prezident Ha-ra-bín!
Luza v tom má jasno, všetko iné je ma-ni-pu-lá-cia! :-))))))
Odporúčame