Je to tak.
Cerenie zubov na pozvážané naondulované družstevníčky na MDŽ oslavách Smeru povie o spätosti Šefčoviča so sprofanovaným Ficovým ansámblom lepšie ako čokoľvek iné!
Je to tak.
Cerenie zubov na pozvážané naondulované družstevníčky na MDŽ oslavách Smeru povie o spätosti Šefčoviča so sprofanovaným Ficovým ansámblom lepšie ako čokoľvek iné!
Niektorí dementní politici ako Danko alebo Harabín cítia naliehavie nutkanie riadiť z pozície nejakej funkcie na zaprdenenom Slovensku celý svet.
Zosmiešňujú tým sami seba aj funkciu, ktorú zastávajú, ale luza ryčí nadšením! :-))))))
Harabínove slovo má vo svete veľkú váhu!
Darmo sa bude Putin stavať na zadné, že nechce ísť do NATO.
Bude musieť! :-)))))))))))))
Ha-ra-bí-nov návrh isto prejde!
Zíde sa rada NATO s jediným bodom programu- prerokovanie a schválenie štetináčovho návrhu! :-)))))
Toho pamperskového smradu sa nadosmrti nezbavíš, Imriško! :-)))
Možno ti pomôže, keď vygrcáš tie 2 litre ríbezlového a zaľahneš, Tónko!:-)
Znovu otázka na telo pre teba Imriško:
Už máš opamperskované všetky staré černošķy vo vašom hospicu, že si si sadol k internetu?
V Amerike ti nikto nedá nič zadarmo! :-))))
Komunálnymi voľbami o začalo, prezidentskými to bude pokračovať, ale až parlamentnými to celé vyvrcholí!
Mafiáni Fico, dmnt.Danko a Bugár budú z vôle ľudu volaní na zodpovednosť!
Už teraz sa celé Slovensko na túto chvíľu teší. :-))))
Okrem toho vtedy už bude NAKA plne vyťažená prešetrovaním zlodejín mafie riadenej Ficom, Dankom a Bugárom.
Zabudla si na 11 tisíc moslimov, ktorým sa skladáme po 800€ mesačne, Adelka! :-))))
Kultivovaný prejav Čaputovej pôsobí na tomto Slovensku, kde sa verejní činitelia hádajú sťaby besní psi, ako malý zázrak.
Týmto boduje u drvivej väčšiny ľudí a to je príčina jej raketového vzostupu.
A čo takého zlého na nej vidia dedinčania?
Jasnou manipuláciou je tento tvoj príspevok, teta.
Podľa vývoja posledných preferencií nedáva Mistríkove odstúpenie veľký zmysel.
Čaputová je už takmer na 100 percent v druhom kole a je len otázkou s kým sa stretne.
Prial by som jej za súpera Ha-ra-bí-na.
Taký výprask, aký by utŕžil tento narcis, ešte Slovensko nezažilo.
Harabínov problém je ten, že vystupuje vo voľbách ako cirkusový šašo, ako zabávač pre 4. cenovú skupinu.
Luza jasá, normálny človek si len poťuká po čele.
Fici, Fici, už máš Ústavný súd v rici!
Adela, tuším si ešte nevečerala! :-)))
Odporúčame