Neviem.
Možno mu Vadala ponúkal Troškovú a chválil jej prednosti.
Alebo ponúkal Ficovi robiť dealera vo vláde, je tam kopec takých, čo si šľahnú občas lajnu.
Však vydrž, prepis Ficovho vlastného hlasu sa zjaví čoskoro! :-))))))
Neviem.
Možno mu Vadala ponúkal Troškovú a chválil jej prednosti.
Alebo ponúkal Ficovi robiť dealera vo vláde, je tam kopec takých, čo si šľahnú občas lajnu.
Však vydrž, prepis Ficovho vlastného hlasu sa zjaví čoskoro! :-))))))
Tiež by som prosil Pravdu o sprostredkovanie reakcie prezidentských kandidátov na Ficovo telefonické hrkútanie s mafiánskym bosom Vadalom. :-))
Talianska prokuratúra potvrdila telefonát Fica s Vadalom.
Čižnár povedal, že ešte nevie, či obnovia vyšetrovanie Vadalovcov.
Asi sa musí spýtať Fica. :-)
Zábavné sledovať, ako sa luza vytešuje z Harabínových drístov a berie ich vážne.:-)))))))
Jediné, čo je na celej veci pozitívne, že zvýšenie cien, ktoré už ako dôsledok Dankovho zákona nastalo, si vyžerie najmä slovenský lumpenproretariát - voliči Danka a Fica! :-)
Rýchlo kradnúť, kým sa dá.
Za Slotu si to odniesli len jeho ministerské biele kone.
Superzlodeji dmnt.kpt. Danko & comp trestu neujdú .
Ale bol.
Ficov byt nebol nikdy určený na predaj.
Fico sa bol niekoľko krát pozrieť na stavbu Bonaparte.
Bol to byt pripravovaný na mieru špeciálne pre Fica, žiadne hľadanie podnájmu.:-)
Postavil a daroval vďačný Baštrnák pre svojho ochrancu Fica! :-)))))))))))
Fico býva vo svojom!
Baštrnák staval ten byt na objednávku rovno pre Fica, len Fico to nemohol priznať ,lebo toľko peňazí za celý život nezarobil ,tak zahrali scénku akože podnájom!:-)))
Fico má byť z ukradnutého DPH.
Vadala posunul Ficovi Troškovú na úrad vlády až v r. 2015, takže telefonát v r. 2012 súvidel skôr s pašovaním kokaínu.
Vidím, že sa celkom reálne dívš na svoju úbohú existenciu! :-)))))))
Ešte v decembri bol Fico prosiť Kisku aby ho menoval za predsedu ÚS.
To sa vtedy nehanbil sa žobrať u DPH-čkára?
Až keď mu Kiska ÚS zarazil si spomenul na DPH?
A čo je to za polícia, ktorá čaká s obvinením na to ,či Fico niečo zjedná, alebo nie?!?
Koľko dostal Fico z tých 3 miliárd?
Milión, 100 miliónov, 500 miliónov?
On sa ide búchať o zem pre Kiskových 100 tisíc, ktoré musel Kiska aj tak vrátiť .:-)
Fico sa pustil do tvrdého boja, ktorý prehrá.
12 rokov organizoval rozkrádanie štátu s miliardovými škodami.
Národ ho nenávidí, stal sa symbolom rozkrádania a korupcie.
Fico dostal z Bašternákových dphačiek 2 miliónový byt a Kaliňák s Počiatkom po 800 000€.
Prečo nie sú všetci 4 za mrežami?
Už 100 rokov sa nechajú Rusi ohlupovať táraninami svojich vodcov o tom, ako sa budú mať dobre.
Španielsko i Taliansko majú vyššie DPH pri tretine obyvateľov ako má Rusko. :-)))))))
Rusi si vychutnávajú slobodu už vyše 100 rokov!
Choď si užívať tú slobodu k báťuškovi, čo ťa tu drží! :-)))))
Putin je skvelý líder, ibaže vedie Rusko do čoraz väčšej izolácie a chudoby.
Táranie, v tom je majster.
Klameš!
Baštrnákovi jeho komplici umožnili prevod majetku až potom, ako bol obvinený!
Odporúčame